اکسکینو

شادمنش همسر پری امیرحمزه کیست بیوگرافی و عکس

0

شادمنش همسر پری امیرحمزه کیست بیوگرافی و عکس شادمنش همسر اول پری امیرحمزه را به همراه سوابق وی در این صفحه میخوانید

خبر درگذشت دختر پری امیرحمزه بازیگر با سابقه و پیشکسوت سینما و تلویزیون باعث شد تا مروری بر زندگی این بازیگر و همسر و اول دومش داشته باشیم.

شادمنش همسر پری امیرحمزه کیست بیوگرافی شادمنش همسر اول پری امیرحمزه

شادمنش همسر پری امیرحمزه کیست بیوگرافی و عکس

مجله حرفل تازه – پری امیرحمزه (زادهٔ ۱۳۱۴ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی که با بازی در سریال های آرایشگاه زیبا و کارآگاه شمسی به شهرت رسید.

این هنرمند بنا به ازطلاعتیب در برخی رسانه ها منتشر شده دارای دو دختر به نام های فرخنده و منصوره است که هر دو دخترش با بازیگران مطر و معروف ازدواج کردند

منصوره شادمنش با استاد امین تارخ ازدواج کرده و صاحب سه پسر می باشد و خودش نیز مدتی در زمینه بازیگری فعالیت داشت.

فرخنده شادمنش نیز با استاد مسعود کرامتی ازدواج کرده و ایشان نیز مدتی در چند فیلم و سریال بازی کرد، اما بعدها هر دو دختر امیرحمزه از بازیگری کناره گیری کردند و دیگر خبری از انها منتشر نشد

شادمنش همسر پری امیرحمزه کیست بیوگرافی و عکس

بیوگرافی شادمنش همسر اول پری امیرحمزه

شادمنش همسر اول پری امیرحمزه که تاکنون اطلاعاتی از او منتشر نشده و هیچ عکسی از وی موجود نیست، اما حسن خیاط‌باشی (بازیگر) همسر دومش است که حسن خیاط باشی هم اکنون در آمریکا زندگی میکند و فعالیت سیاسی دارد

امیرحمزه برای نخستین بار با بازی در نمایش پهلوان اکبر می‌میرد در نقش دختر او وارد بازیگری شد. او همچنین بازیگر فیلم‌ها و سریال‌هایی چون «دایره مینا»، «مجنون»، «اعتراض»، «آرایشگاه زیبا» و «در پناه تو»، بیش از یک دهه است که جلو دوربین یا روی صحنه نقش‌آفرینی نکرده است.

عکس فرخنده شادمنش دختر پری امیرحمزه

شادمنش همسر پری امیرحمزه کیست بیوگرافی و عکس

حسن خیاط باشی (زاده ۱۳٢٥) بازیگر ایرانی است که پیش از انقلاب در رادیو و تلویزیون ملی ایران فعالیت داشت. وی در یک برنامه طنز تلویزیونی به نام «شبکه صفر» در نقش «مهندس بیلی» ظاهر شده بود. او در تئاتر نیز کار کرده و از بازیگران نمایش مشهور پهلوان اکبر می‌میرد در پاییز سال ۱۳۴۴ در تالار بیست‌وپنج شهریور بوده‌است. همسر سابق او، پری امیرحمزه، بازیگر می‌باشد. حسن خیاط باشی هم‌اکنون در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کند.

عکس جدید حسن خیاط باشی همسر دوم پری امیرحمزه

عکس جدید حسن خیاط باشی همسر دوم پری امیرحمزه

ماجرای درگذشت دختر پری امیرحمزه

پری امیرحمزه، بازیگر شناخته شده و پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون، سوگوار درگذشت دخترش، فرخنده شادمنش شد.

براساس اعلام موسسه هنرمندان پیشکسوت، فرخنده شادمنش، روز جمعه ۲۴ اردیبهشت حین عمل جراحی که به دلیل عارضه کلیوی روی او انجام می‌شد، درگذشت. فرخنده شادمنش، برنامه‌ریز، دستیار کارگردان و بازیگر و همسر مسعود کرامتی بود.

نظرات