علت پخش نشدن سریال احضار مشخص شد زمان پخش قسمت آخر سریال احضار

0

علت پخش نشدن سریال احضار مشخص شد زمان پخش قسمت آخر سریال احضار

🔹علیرضا افخمی کارگردان درباره پخش نشدن سریال احضار از شبکه ضمن عذرخواهی از مخاطبان برای نرساندن قسمت پایانی این سریال به آنتن تلویزیون در توضیحاتی درباره وضعیت تولید این سریال در شرایط کرونا، با اعلام ابتلای چندین تن از عوامل تولید به این ویروس، علت به تعویق افتادن تولید و پخش قسمت پایانی را به این شرایط نسبت داد

علت پخش نشدن سریال احضار مشخص شد + زمان پخش قسمت آخر سریال احضار

 

علیرضا افخمی گفت: تولید سریال، در دوران شیوع کرونا با مشکلات عدیده ای همراه بوده و در مورد سریال احضار این مشکل دوچندان بوده است. در طول هشت ماه تولید این سریال ما با ابتلای چندین تن از عوامل پشت دوربین از جمله مدیر تصویربرداری و آقای فرشید احمدی مدیر صدابرداری مواجه شدیم؛ اما گروه سازنده با سخت کوشی جای این عزیزان را پر کرد تا آنها به گروه بپیوندند.

وی افزود: ابتلای سه تن از بازیگران اصلی مجموعه شامل آقای آرش مجیدی، خانم‌ها آدرینا صادقی و سعیده عرب به این ویروس قابل جبران نبود؛ چون چاره ای جز بازگشت برای این عزیزان در پروژه وجود نداشت. همین امر موجب وقفه و کندی در تولید سریال شد. به نحوی که تا به امروز متاسفانه موفق نشدیم قسمت پایانی سریال را آماده پخش و تقدیم حضور کنیم.

افخمی خطاب به مخاطبان سریال ماه رمضان شبکه اول، اعلام کرد: ضمن عذرخواهی از این اتفاق، به عرض می رسانم قسمت آخر احضار ان شاءالله یک هفته دیگر تقدیم حضور شما خواهد شد.

زمان پخش قسمت آخر سریال احضار علیرضا افخمی جمعه آینده ۳۱ اردیبهشت‌ماه روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

سریال احضار پیش از این دعوت نحس نام داشت. افخمی پیش‌تر مجموعه‌های تلویزیونی تب سرد، او یک فرشته بود، پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت را در پرونده کاری خود به ثبت رسانده است.

در این سریال بازیگرانی چون آرش مجیدی، میلاد میرزایی، رضا توکلی، افسانه چهره‌آزاد، علی دهکردی و …حضور دارند.

نظرات