تفریحات

فیلم کامل / دعوا و کتک کاری آخر بازی پرسپولیس استقلال دربی ۹۵

0

ماجرای درگیری و دعوای دربی پرسپولیس استقلال و علت کتک کاری و زد و خورد در دربی ۹۵ پرسپولیس و استقلال را در فیلم کامل از زاویه دیگر ببینید:

فیلم کامل / دعوا و کتک کاری آخر بازی پرسپولیس استقلال دربی 95

فیلم دعوا و کتک کاری آخر بازی پرسپولیس استقلال دربی ۹۵

نودوپنجمین دربی دو تیم مطرح پرسپولیس و استقلال در روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ورزشگاه آزادی برگزار شد و این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ پوشان تمام شد، اما در دقایق پایانی بازی، درگیری و دعوا میان بازییکان دو تیم باعث اخراج بهزاد غلامپور و فرشاد فرجی از زمین مسابقه شد.

پس از خطای محمد نادری روی میلاد سرلک، درگیری شدیدی در وسط زمین بین بازیکنان ایجاد شد. داریوش شجاعیان و بهزاد غلامپور در این صحنه با فرشاد فرجی و محمد حسین کنعانی‌زادگان وارد درگیری شد.

کریم باقری هم بلافاصله وارد این معرکه شده و با زدن سیلی به صورت فرجی وی را از صحنه دور کرد. در نهایت با وساطت سرپرست‌های دو تیم و مسئولان برگزاری مسابقه این غائله ختم به خیر شد.

فیلم درگیری و بزن بزن بازیکنان پرسپولیس و استقلال در دقایق پایانی دربی ۹۵ را در فیلم زیر ببیند:

در دقیقه‌های پایانی بازی پرسپولیس و استقلال درگیری عجیبی میان دو بازیکنان دو تیم شکل گرفت و درگیری بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس که با دخالت کریم باقری و سایرین به پایان رسید، اما غلامپور و فرجی از زمین مسابقه اخراج شدند.

مهدی ترابی در خصوص اینکه شروع کننده دعوای و درگیری انتهای بازی بود، اظهار داشت: نه، من شروع کننده دعوا نبودم. یک صحبتی خودم با محمد نادری کردم. از او عذرخواهی می‌کنم و از همه بینندگان که فکر کردند من شروع کننده دعوا بودم نیز معذرت می‌خواهم.

وی در خصوص عملکرد داوری نیز گفت: آقای اکبریان بعد از گلی که ما زدیم، یک مقداری می‌توانست برای ما چند خطا بگیرد ولی این اتفاق رخ نداد. در مجموع عملکرد ایشان خوب بود.

 

نظرات