ماجرای آزادی محسن لرستانی از زندان و رد همه اتهامات چیست + جزئیات

0

بهمن بابازاده در خبری اعلام کرد که محسن لرستانی خواننده پاپ که از اسفند ۱۳۹۷ بازداشت شده آزاد شده است در ادامه ماجرای آزادی محسن لرستانی از زندان و علت آزادی وی را با جزئیات در مجله حرف تازه بخوانید

ماجرای آزادی محسن لرستانی از زندان و رد همه اتهامات چیست + جزئیات

 

جزئیات خبر آزادی محسن لرستانی از زندان

بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در همین رابطه نوشت: “خواننده پاپ محسن لرستانی با قرار وثیقه ۳ میلیارد تومانی سه شنبه ۲۱ اردیبهشت با رد همه اتهامات، از زندان آزاد شد. پیش تر این خواننده به دلیل آنچه «مدیریت گروه و صفحات افراد تراجنسی» و پرستوهای ترنس ذکر شده بود، با اتهام مفسد فی الارض رو به رو بود.

محسن لرستانی خواننده آهنگ‌های کردی است که در اسفند سال ۹۷ به اتهام مفسد فی الارض بازداشت شد و روانه زندان شده بود.

ماجرای آزادی محسن لرستانی از زندان با جزئیات

اسفند سال ۹۷ برای اولین بار خبر دستگیری محسن لرستانی خواننده مطرح کشور خبرساز شد و به دنبال آن پرونده وی به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه ارجاع شد.

فساد فی الارض اتهامی بود که بر اساس کیفرخواست علیه لرستانی صادر شد و به دستور قاضی او بازداشت موقت شد و به زندان رفت.

اولین جلسه دادگاه محسن لرستانی در تاریخ پانزدهم مهرماه سال گذشته در حالی که ماسک روی صورت داشت و لباس زندان به تن کرده بود، در دادگاه انقلاب برگزار شد؛ او برای توضیح پاره‌ای از موارد به دستور قاضی مقیسه به دادگاه احضار شده بود.

البته علاوه بر افساد فی الارض سازماندهی باندی که به تولید محتوای مستهجن با استفاده از دختران جوان در فضای مجازی می‌پرداخت هم از دیگر عناوین اتهامی لرستانی بود.

البته پس از دستگیری محسن لرستانی، گمانه زنی‌های بسیاری درباره علت بازداشت و تشکیل پرونده برای او به میان آمده است در حالی که جرم لرستانی اقدام علیه امنیت ملی نیست، اما دایر کردن یک مرکز فساد اتهام او به شمار می‌رود.

نظرات