شایعه ازدواج و رابطه مهدی طارمی و سحر قریشی در قطر

0

شایعه ازدواج و رابطه مهدی طارمی و سحر قریشی در قطر

ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی : همانطور که اطلاع دارید در ماههای اخیر خبرها و شایعاتی مبنی بر ازدواج مهدی طارمی بازیکن سرشناس فوتبال کشورمان با سحر قریشی یکی از بازیگران مطرح کشورمان مطرح شده بود.

 ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی

این خبرها از زمانی شروع شد که سحر قریشی چند وقت پیش با یکی از دوستانش به بهانه دیدن بازی پرسپولیس در برابر الهلال به امارات سفر کرده بود؛ استادیومی که طارمی در آن در قالب تیم پرسپولیس بازی کرد و بعد از آن پست بارگذاری شده از سوی دوست این بازیگر به بهانه تولد سحر قریشی توسط مهدی طارمی لایک شده است!

ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی

آغاز شایعات ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی بعد از لایک کردن این پست

بعد از این شایعات علیرغم اینکه مهدی طارمی و سحر قریشی نامزدی و هرگونه رابطه با یکدیگر را تکذیب می کنند اما در برخی رسانه ها مطرح شد که این دو جدیدا در مراسم و میهمانی های مختلف شرکت می کنند.

در فصل جدید رقابت های باشگاهی فوتبال مهدی طارمی با جدا شدن از تیم پرسپولیس به یکی از تیم های قطری پیوست و جدیدا کلیپ کوتاهی در کانال ها و شبکه های اجتماعی در حال پخش است که در این کلیپ این بازیکن در یکی از بازارهای کشور قطر در کنار خانمی در حال بازارگردی هستند که این رسانه ها در توضیحات این کلیپ کوتاه نوشته اند که خانم همراه این بازیکن فوتبال، همان بازیگر سرشناس کشورمان است. در ادامه میتوانید این فیلم کوتاه را ببینید.

البته هنوز هیچ واکنش و تایید و تکذیبی از طرف این دو بعد از پخش این فیلم منتشر نشده است و باید منتظر واکنش این دو نفر برای تایید یا تکذیب این رابطه یا فیلم منتشر شده باشیم.

نظرات