علاقه به مدفوع دختران + ناگفته هایی از انحرافات و اختلالات جنسی

0

علاقه به مدفوع دختران + ناگفته هایی از انحرافات و اختلالات جنسی

شاید با شنیدن موضوع علاقه به مدفوع دختران تعجب کنید. اما اگر بدانید که این رفتارها یک نوع اختلالات جنسی است بخواهید بیشتر درباره علاقه به مدفوع دختران و انحرافات و اختلالات جنسی بدانید.

علاقه به مدفوع دختران! ناگفته هایی از انحرافات و اختلالات جنسی

حرف تازه – انحرافات جنسی یا اختلالات نابهنجاری جنسی به رفتاری گفته میشود که فرد بر خلاف اعمال و رفتار جنسی معمولی  و شایع از یک نوع یک خیال پردازی ویژه با اجزاء خودآگاه و ناخودآگاه، بهره میگیرد. افرادی که دچار انحراف جنسی هستند، لذت جنسی را تجربه می‌کنند، اما نمی‌توانند به محرک‌های شهوانی به صورت بهنجار پاسخ دهند. انحرافات جنسی در واقع یکی از انواع اختلالات جنسی است و با کژکاری جنسی تفاوت دارد.

انواع انحرافات و اختلالات جنسی

از جمله انواع اختلالات نابهنجاری می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

**اختلال نمایشگری جنسی (آلت نمایی یا عورت نمایی)

**اختلالات جنسی یادگار خواهی (فتیشیسم)

**بچه‌ بازی (پدوفیلیا)

**مازوخیسم ( اختلالات جنسی خود آزار خواهی جنسی)

**سادیسم (اختلالات جنسی دیگر آزاری جنسی)

**مبدل پوشی

**تماشاگری جنسی (چشم‌چرانی)

**مالش دوستی

**رابطه جنسی با حیوانات

**هرزه گرایی تلفنی و کامپیوتری

**بردگی جنسی

**پیکا (ادرار خواهی و مدفوع خواهی)

**نکروفلیا (مرده خواهی)

بیشتر بخوانید : رابطه زناشویی صحیح

۱- اختلال جنسی عورت نمایی یا آلت نمایی

نمایشگری جنسی عبارت است از اقدام مکرر به نشان دادن اعضای تناسلی به‌ منظور رسیدن به هیجان و تحریک جنسی به فرد غریبه‌ای که انتظار چنین عملی را ندارد. قابل ذکر است فردی که به این اختلال مبتلا است، قصد برقراری رابطه جنسی با طرف مقابل را ندارد.

۲- اختلال جنسی یادگار خواهی از انواع انحرافات جنسی

فتیشیسم یا یادگار خواهی عبارت است از استفاده از اشیاء بی‌جان به‌عنوان روش رسیدن به تحریک جنسی و خود ارضایی. مشاهده و جمع‌آوری اشیایی از قبیل لباس‌های زیر زنانه، کفش و قسمت‌هایی از بدن انسان موجب تحریک فرد و اقدام او برای خود ارضایی می‌شود. ممکن است به طرق مختلفی خود ارضایی کند.

۳- بچه‌بازی و پدوفیلیا

ویژگی اصلی اختلال بچه‌ بازی عبارت است از ترجیح مکرر و یا انحصاری عمل جنسی با کودکان نابالغ (بچه‌های زیر ۱۳ سال) به‌منظور دستیابی به تحریک جنسی. این اختلال شایع‌ترین انحراف جنسی است.

۴- اختلالات جنسی خودآزاری و مازوخیسم

مازوخیسم یا خود آزار خواهی جنسی نوعی از انحرافات جنسی است که عبارت است از کسب لذت جنسی از طریق تحمل آزار جسمی یا روانی یا از طریق تحقیرشدن (مازوخیسم اخلاقی). این اختلال، دفاعی در مقابل افسردگی، ناراحتی و احساس گناه مربوط به سکس است و تنبیه متوجه به درون فرد است.

شلاق خوردن مثالی از مازوخیسم است. این افراد معمولاً به خاطر امیال، رفتارها و خیال‌پردازی‌های مازوخیسمی، اضطراب و یا اختلال در عملکرد را تجربه می‌کنند. این اختلال در دوران کودکی و بلوغ شکل می‌گیرد. دانشمندان بر این عقیده هستند که افرادی که در مراحل رشد خود در خانواده تحقیر شده‌اند یا نادیده گرفته‌شده‌اند این رویه را در ارتباط جنسی ادامه می‌دهند.

۵- اختلالات جنسی دیگرآزاری جنسی و سادیسم

سادیسم یا دیگر آزاری جنسی عبارت است از انگیزش جنسی از طریق ایجاد رنج جسمی و روانی در شخصی دیگر. شروع این اختلال معمولاً قبل از ۱۸ سالگی است و معمولا در مردان بیشتر دیده می‌شود. تجاوز به عنف شکل افراطی سادیسم جنسی است. این نوع رابطه جنسی معمولاً در افرادی که مورد خشونت جنسی قرارگرفته‌اند یا شاهد صحنه‌هایی از این قبیل بوده‌اند و حس انتقام‌جویی و خشم در آن ها وجود دارد، به چشم می خورد.

۶- مبدل پوشی از انواع انحرافات جنسی

مبدل پوشی به‌ صورت پوشیدن لباسی زنانه توسط مرد مشاهده می‌شود و نباید با ترنس سکشوالیسم که شخصی مایل به تغییر جنسیت است، اشتباه گرفته شود. فرد مبدل پوش برخلاف فرد ترنس سکشوال جنسیت خود را قبول دارد. از مبدل پوشی تحریک جنسی به وی دست می‌دهد. این نابهنجاری جنسی بیشتر در جنس مذکر دیده می‌شود.

۷- تماشاگری جنسی (ویوریستیک)

تماشاگری جنسی یا چشم‌چرانی عبارت است از نگاه کردن‌های مکرر به صورت مخفیانه به افرادی معمولاً غریبه که در حال لخت شدن و یا مشغول فعالیت جنسی هستند. عمل نگاه کردن مخفیانه به‌ منظور دستیابی به تحریک جنسی است، نه به‌ منظور داشتن فعالیت جنسی با شخص در معرض دید. اوج لذت جنسی (ارگاسم) به‌وسیله ی خودارضایی در مردان و خود ارضایی در زنان صورت می گیرد که یا ضمن فعالیت چشم‌چرانی مخفیانه و یا بعداً واکنش به خاطره منظره‌هایی که شاهد آن بوده انجام می‌گیرد.

۸- مالش دوستی (فروتوریستیک)

مالش دوستی نوعی از انحرافات جنسی است و عبارت است از مالش آلت تناسلی به بدن زنان در محل‌های شلوغ برای کسب تحریک جنسی و ارگاسم. این عمل معمولا به‌وسیله مردهای منفعل و منزوی که ناتوان از اظهار وجود هستند صورت می گیرد. تنها منبع ارضاء جنسی برای این افراد از طریق مالیدن خود به دیگران است.

۹- حیوان‌دوستی از انواع انحرافات جنسی

خصیصه اصلی اختلال حیوان دوستی عبارت است از ترجیح مکرر یا انحصاری حیوانات برای دستیابی به تحریک جنسی. این اختلال در مناطق روستایی شایع‌ تر است و به علت عدم دسترسی به یک رابطه جنسی طبیعی اتفاق می‌افتد. گاهی اوقات حتی ممکن است حیوانات فقط برای استفاده جنسی توسط فرد تربیت‌ شده باشند.

۱۰- هرزه گرایی تلفنی و کامپیوتری

اختلال هرزه گرایی تلفنی و کامپیوتری عبارت است از ابراز کلمات وقیحانه پشت تلفن، وقتی کسی مکالمه را گوش می دهد. فردی که به این اختلال مبتلا است اشتغالات ذهنی خود در مورد رابطه جنسی را بیان می کند و مخاطب را وا می دارد در مورد فعالیت‌های جنسی‌اش صحبت کند. این مکالمه با خودارضایی همراه است.

۱۱- ادرار خواهی از انواع انحرافات جنسی

فردی که به پیکا یا اختلال ادرار خواهی مبتلا است از ادرار کردن روی شریک جنسی و یا بالعکس لذت جنسی می برد. این اختلال هم در مردان و هم در زنان به چشم می خورد و ممکن است با خودارضایی همراه باشد.

۱۲- علاقه به مدفوع دختران اختلالات جنسی

فردی که به پیکا یا اختلال مدفوع خواهی مبتلا است از مدفوع کردن روی شریک جنسی یا بالعکس و یا خوردن مدفوع (مدفوع خواری) لذت جنسی می برد. این اختلال یک نوع اختلال بددهنی نام دارد که در آن شخص به صورتی وسواسی کلمات وقیحانه‌ای بر زبان می آورد. این انحرافات‌ جنسی‌ مربوط به تثبیت در مرحله مقعدی رشد روانی جنسی از دیدگاه روانکاوی است.

۱۳- عضو خواهی

فردی که به اختلال عضو خواهی مبتلا است فعالیت جنسی‌اش را بر یک قسمت بدن متمرکز می کند و همه قسمت‌های دیگر را نادیده می‌گیرد. تماس‌های دهانی – تناسلی فعالیت‌هایی هستند که به طور طبیعی با پیش نوازی در ارتباط‌اند، اما وقتی شخص از این فعالیت‌ها به عنوان تنها منبع ارضاء جنسی استفاده کند و قادر به نزدیکی نباشد یا از آن اجتناب کند مبتلا به انحراف جنسی است. این اختلال دهان گرایی نیز نامیده می شود.

۱۴- مرده خواهی

فردی که به اختلال مرده خواهی مبتلا است، تمایل به برقراری رابطه جنسی با اجساد را دارد. معمولا این افراد تمایل به داشتن یک شریک جنسی دارند که هیچ مقاومتی از خود نشان ندهد و هرگز آن‌ها را پس نزند.

علت انحرافات جنسی یا اختلالات جنسی

برخی از کارشناسان ضربه‌های عاطفی در دوران کودکی مانند سوءاستفاده جنسی را مقصر می‌دانند. برخی دیگر معتقدند اشیاء یا موقعیت‌ها، هنگامی به صورت عامل تحریک جنسی این افراد درمی‌آید که به صورت مکرر و متوالی باعث فعالیت جنسی خوشایندی شده باشند. فرضیه روانپویشی اختلال نابهنجاری جنسی را ناشی از تثبیت در یکی از مراحل روانی – جنسی رشد یا کوششی برای محافظت در مقابل اضطراب اختگی می‌داند.

علت اختلال جنسی نمایشگری

تمایلات نمایشگری از روابط فرد با والد غیر هم‌ جنسش حاصل می‌شود که غالباً والدین سلطه‌جو، تهدید کننده و بیش‌ از اندازه مراقب حال او بوده‌اند. فرد مبتلا به نمایشگری تا آن حد مضطرب می‌شود که احساس اختگی و تسلیم می‌کند. افراد نمایشگر از نظر شخصیتی دچار احساس ناایمنی و عدم اطمینان نسبت به توانایی جنسی هستند، احساس حقارت دارند و از نظر اجتماعی منزوی هستند.

علت علاقه به بچه‌بازی

اعتماد به نفس پایین و ترس از رابطه با افراد بزرگسال از عوامل اصلی اختلال بچه بازی است. فرد اعتماد به نفس لازم و یا شرایط برای برقراری رابطه با بزرگسالان را ندارد و به سمت رابطه با افراد کم سن و سال گرایش پیدا می‌کند.

علت انحرافات جنسی مازوخیسم

معمولاً افرادی که مورد خشونت جنسی قرارگرفته‌اند یا شاهد صحنه‌هایی از این قبیل بوده‌اند، حس انتقام‌جویی و خشم زیادی را تجربه می‌کنند و همین عامل در آن‌ها منجر به رابطه جنسی خشن و مازوخیسم می‌شود.

روش درمان اختلالات نابهنجاری جنسی

افراد مبتلا به انحرافات جنسی به طور مکرر در رفتار انحرافی خود گرفتار هستند و قادر به کنترل تکانه نمی باشند. در شرایط استرس، اضطراب یا افسردگی، احتمال انجام رفتار انحرافی بیشتر است. ممکن است فرد مبتلا چندین بار عزم کند که این رفتار را کنار بگذارد ولی معمولاً قادر به ترک آن برای مدت طولانی نیست.

معمولا بعد از اینکه فرد رفتار نابهنجار را بروز می دهد احساس گناه شدیدی را تجربه می‌کند. روش‌های درمان اختلالات جنسی مؤثر در درمان نابهنجاری های جنسی عبارتند از:

_روان درمانی بینش مدار

_رفتاردرمانی

_دارو درمانی به تنهایی

_دارو درمانی همراه با درمان های ذکر شده

منبع: سایت روانشناسی حامی هنر زندگی

 انحرافات و اختلالات جنسی علاقه به مدفوع دختران

نظرات