اکسکینو
mrchoobi

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال زیرخاکی ۲ / داستان فصل دوم زیر خاکی

0

خلاصه داستان فصل دوم زیر خاکی و اسامی بازیگران سریال زیرخاکی ۲

سریال زیرخاکی ۲ فصل دوم سریال ایرانی به نام زیر خاکی است که به کارگردانی و نویسندگی جلیل سامان می باشد. این سریال محصول سال ۱۴۰۰ در ژانر کمدی و طنز با بازی بازیگران ثابت چون پژمان جمشیدی,ژاله صامتی و رایان سرلک و بازیگران جدیدی مانند گیتی قاسمی,خسرو احمدی,اکبر رحمتی,نسرین نصرتی,ستاره پسیانی و هومن برق نورد که قرار است از شبکه یک بعد ازیام ماه رمضان پخش شود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

لیست اسامی بازیگران سریال زیرخاکی 2 به تفکیک نقش + خلاصه داستان فصل دوم زیر خاکی

بهرنگ ملک‌محمدی مدیر گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم گفت: از ابتدا برای فصل اول سریال به همین شکل برنامه‌ریزی شده بود و شرایط پیش آمده کرونا باعث توقف سریال در بخش اول نشد و فصل اول به همان شکل برنامه‌ریزی شده روی آنتن رفت.

وی افزود: توقف تصویربرداری سریال به دلیل شیوع ویروس کرونا مربوط به فصل دوم سریال است و هیچ ارتباطی با فصل اول مجموعه ندارد. در فصل دوم سریال بخشی از داستان در ترکیه پیگیری می‌شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و بسته شدن مرزها، تصویربرداری بخش‌های مربوط به ترکیه متوقف شد.

ملک‌محمدی اضافه کرد: در حال حاضر گروه تولید سریال آماده هستند تا به محض بازگشایی مرزها و برطرف شدن موانع تولید سریال بر اثر کرونا، به سرعت کار را به سرانجام برسانند.

پس از پخش سریال زیر خاکی ، این سریال با استقبال بسیاری از سوی مردم روبه رو شد. اکنون سریال زیرخاکی ۲ تصویربرداری شده و عوامل آماده پخش این سریال برای ماه رمضان پیش‌رو هستند

خلاصه داستان فصل دوم زیرخاکی و اسامی بازیگران سریال زیر خاکی 2

 

موضوع و خلاصه داستان فصل دوم زیر خاکی

موضوع و داستان کلی سریال زیر خاکی ۲ ادامه فصل یک خواهد بود. داستان فصل گذشته مربوط به دهه های ۵۰ و ۶۰ است و درباره مردی بلند پرواز و جاه‌طلب به‌نام فریبرز باغ‌بیشه با بازی پژمان جمشیدی (نقش اول) بود که در سال‌های پیش از انقلاب برای یافتن زیرخاکی و عتیقه دست به ماجراجویی‌های خطرناکی می‌زد. او نسبت به اتفاقات و ماجراهایی که در ایران رخ می‌داد بی‌خبر بود و تنها بر کار خودش تمرکز داشت. فریبرز در راه پیدا کردن گنج با مشکلات زیادی برخورد داشت و اتفاقات متعددی برای خودش و خانواده‌اش پیش آمد و در آخر تلاش‌هایش برای خروج از کشور ناکام‌ ماند و جنگ تحمیلی ایران و عراق آغاز شد. حالا در سریال زیر خاکی ۲ اتفاقاتی برای فریبرز و خانواده‌اش رخ میدهد که دیدنش خالی از لطف نیست

سریال زیر خاکی ۲,زیرخاکی 2

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال زیر خاکی ۲ با نقش

بازیراگ سریال زیرخاکی ۲ به دو بخش بازیگران ثابت سریال که از فصل او نیز حضور داستند و بازیگران جدیدی که در فصل دوم به عوامل سریال اضافه شدند

نقش‌های اصلی این سریال را پژمان جمشیدی و ژاله صامتی در نقشض اول و در نقش زن و شوهر ایفا میکنند و رایان سرلک نیز پسرشان. هادی حجازی‌فر که در سری اول در نقش پدر و بادر فریبرز بازی کرده بود ، در فصل دوم حضور ندارد.

اما بازیگران جدیدی به فهرست بازیگران این فیلم همچون هومن برق‌نورد، گیتی قاسمی، فروغ قجابگلی، مریم سرمدی و ستاره پسیانی اضافه شده‌اند.

بازیگران این سریال عبارتند از: پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، فروغ قجابگلی، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، امید روحانی، نسرین نصرتی، اصغر نقی زاده، رایان سرلک و ستاره پسیانی و هومن برق‌نورد.

پژمان جمشیدی (فریبرز باغ بیشه) همسر پریچهر
ژاله صامتی (پریچهر همسر فریبرز)
رایان سرلک (کاوه)
نادر فلاح اسکندر مسعودی هم سلولی فریبرز
اصغر نقی زاده حاج آقا مروت پور همسایه فریبرز و شوهر کشور
هومن برق نورد
ستاره پسیانی
نسرین نصرتی در نقش حوریه زن فرهاد
گیتی قاسمی در نقش کشور همسر دوم مروت پور 
خسرو احمدی همسایه اکبر
فروغ قجابگلی در نقش طلا زن جنگ‌زده
مریم سرمدی
مهری آل آقا همسر اکبر
اکبر رحمتی در نقش اکبر

نسرین نصرتی در نقش حوریه زن فرهاد در زیرخاکی دو

اسامی بازیگران سریال زیر خاکی 2 با نقش

هومن برق نورد در نقش فرمانده جنگ در زیرخاکی ۲

بیوگرافی بازیگران سریال زیرخاکی 2 با نقش

گیتی قاسمی در نقش کشور همسر دوم مروت پور در سریال زیر خاکی ۲

عکس های سریال زیرخاکی دو

رایان سرلک در نقش کاوه در فصل دوم زیر خاکی

نقش ستاره پسیانی در زیر خاکی دو

موضوع و خلاصه داستان فصل دوم زیرخاکی

نظرات