مدلهای جدید تاج عروس ۲۰۱۸

0

مدلهای جدید تاج عروس ۲۰۱۸

تاج عروس ، همراه با نوع پوشش، احتمالاً قدیمی ترین شکل تزیین زنانه است، که با آن عروس می تواند وجود خود را نمادین کند.

تاج عروس و انواع آن تاریخچه جالبی دارد، که در این مطلب میتوانید ببینید

مدل تاج عروس

تاج عروس یکی از مهمترین بخش های لباس عروس بوده، که زیبایی آن را دوچندان می کند. در اکثر کشورهای دنیا ازجمله کشور ما عروس ها در شب عروسی از تزییناتی از جمله تاج استفاده می کنند.

اولین بار در قرن ۱۸ میلادی عروس های ثروتمند از تاج استفاده کردند و هرچه خانواده عروس از جایگاه طبقاتی بالاتری برخوردار بود، تاجی که استفاده میکرد، گران قیمت تر بود. گاهی تاج عروس بصورت هدیه ای از طرف خانواده پدری به وی تعلق می گرفت که این هدیه ارزشمند تنها توسط خانواده های ثروتمند فراهم می شد.

تاج عروس بر اساس فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف دارای شکل و فرم متفاوت است. طراحی تاج بستگی به مکان، زمان و مد تغییر می کند.

در ابتدا برای ساخت تاج، از گل طبیعی همراه با شاخه و برگ، و حتی میوه استفاده می شد. امروزه در این طراحیها از مروارید، نقره، آینه کاری و در خانواده های سلطنتی از طلا و جواهرات نیز به کار گرفته می شود.

انواع مدل تاج عروس

۱ ) تاج گل طبیعی :

مدل تاج عروس

تاج گل طبیعی،که از قدیم مرسوم بوده و هنوز اولویت اول بسیاری از افراد است و هیچگاه از مد نمی افتد، نماد عاشقانه ای به همراه دارد. گاهی گل تاج با دسته گل عروس هماهنگ می شود که زیبایی آن را بیشتر می کند. اگر قرار است از تاج گل طبیعی استفاده کنید، باید مد نظر داشته باشید که عروسی شما کجا و در چه فصلی برپا می شود. اگر مراسم در بهار یا تابستان باشد، دست شما برای انتخاب نوع گل های تاج بازتر است.

۲ ) تاج گل مصنوعی :

مدل تاج عروس

استفاده از گل مصنوعی برای تزیین تاج عروس نیز بسیار مرسوم است. بسیاری از طراحان از این نوع تاج عروس استفاده می کنند که هزینه کمتر و ماندگاری بیشتری دارد. گاهی طراحان از ترکیب سنگ های درخشان و گل مصنوعی استفاده کرده، تاج های عروس زیبایی با این ایده خلق می کنند.

۳ ) تاج مروارید :

مدل تاج عروس

با استفاده از مروارید و گاهی ترکیب با گل مصنوعی و یا سنگ های زیبا تاج عروسی خاص و سلطنتی ساخته می شوند. اگر مراسم عروسی در تالار، هتل و یا قصر قدیمی برگزار می شود، تاج مروارید ایده جذابی است. همچنین اگر سرویس جواهراتی که می اندازید، از مروارید است، تاج مروارید همخوانی زیبایی به شما می بخشد.

همچنین ببینید : مدل لباس عروس ۲۰۱۸

۴ ) تاج طلا :

مدل تاج عروس

تاج های طلا معمولا گران بوده و اشخاص ثروتمند از آنها استفاده می کنند. عروس با این تاج یک پرنسس واقعی میشود. تاج طلا معمولاً با سایر طلاهای عروس مثل حلقه و گردنبند ست می شود.

۵ ) تاج جواهر :

مدل تاج عروس

بسیاری از طراحان جوان امروزه به این نوع تاج گرایش پیدا کرده اند و تاج عروس را با جواهرات گران بها تزیین می کنند. همچنین بسیاری از نو عروسان تمایل دارند مثل یک ملکه ظاهر شوند. بدین خاطر امروزه این تاج ها بیشتر جلب توجه می کنند و طرفدارن زیادی پیدا کرده اند. هرچند که می توانید این نوع تاج را با جواهرات مصنوعی با قیمتی بسیار پایین تر نیز پیدا کنید.

منبع: سایت بانوی شهر

نظرات