سریال دلدادگان | خلاصه داستان و بازیگران سریال دلدادگان

1

خلاصه داستان و بازیگران سریال دلدادگان

سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی در ۶۰ قسمت تولید می‌شود و بزودی از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت.
فیلمنامه سریال پاهای بیقرار به قلم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نوشته شده است و این سریال در ۲ فصل و ۳ فاز تصویربرداری می شود.

سریال دلدادگان

خلاصه داستان سریال دلدادگان

مجموعه تلویزیونی «پاهای بیقرار» در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد. «پاهای بیقرار» مجموعه‌ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدم‌های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

سریال دلدادگان

بازیگران سریال دلدادگان

این سریال با قسمت‌های زمان حال آغاز شده و بعد به ۱۵ قسمت مجزا در فصل یک و سه می‌رسد. حمید گودرزی ، آرش مجیدی ، لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن‌پور ، سیروس همتی در فصل دو (گذشته) این سریال بازی کردند.

فصل دو از سال ۵۷ تا ۶۴ را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.

پانته‌آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانیمسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی)، مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری (هاتف)، سیامک صفاریان (امین)،‌ ملیکا شریفی‌نیا (حدیث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) ، (رویا میرعلمی بازیگر نقش نوشین) ، پویا امینی ( بهزاد ) ، سانیا سالاری ( ارغوان ) ، آزاده ریاضی ( مهین )، بهشاد شریفیان ( صمد ) ، سامان صفاری و افسانه چهره آزاد بازیگران زمان حال این سریال هستند.

ایرج محمدی تهیه کننده سریال پاهای بیقرار با اشاره به پروسه تولید این سریال که این روزها به کارگردانی منوچهر هادی در حال تصویربرداری است، گفت:در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد از سریال ضبط و تصویربرداری شده است و احتمالا تا اواخر خرداد و یا اواسط تیر تولید آن ادامه خواهد داشت.

عکسهای بازیگران سریال دلدادگان

سریال دلدادگان

 

سریال دلدادگان

 

سریال دلدادگان

 

سریال دلدادگان

 

سریال دلدادگان

 

سریال دلدادگان

 

سریال دلدادگان

 

سریال دلدادگان

 

سریال دلدادگان

 

سریال دلدادگان

 

سریال دلدادگان

هنوز زمان دقیق پخش این سریال مشخص نشده است ولی با توجه به زمان باقیمانده فیلمبرداری سریال، احتمالا از اوایل پاییز امسال این سریال پخش خواهد شد.


 

همچنین ببینید :

1 دیدگاه در “سریال دلدادگان | خلاصه داستان و بازیگران سریال دلدادگان

  1. شرکت حسابداری گفت:

    بسیار عالی بود ممنون

نظرات