ماجرای بیرون کردن قاسم آهنین جان (شاعر) از بیمارستان به خاطر فقر چیست +فیلم

0

ماجرای بیرون کردن قاسم آهنین جان (شاعر) از بیمارستان به خاطر فقر چیست +فیلم

متاسفانه (قاسم آهنین جان) شاعر سرشناس و مطرح خوزستانی بر اثر ابتلا به بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت ساعاتی بعد از فوتش فیلمی در فضای شبکه های اجتماعی دست به دست میشود که نشان میدهد او قبل از مرگ به خاطر فقر از بیمارستان بیرون انداخته شده بود اما این همه ماجرا نبود و ادامه مطلب را بخوانید تا ماجرای کامل متوجه شوید

ماجرای بیرون کردن قاسم آهنین جان (شاعر) از بیمارستان به خاطر فقر چیست +فیلم

حرف تازه – ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد قاسم آهنین جان، شاعر خوزستانی را قبل از مرگ به خاطر فقر از بیمارستان بیرون کردند!

فیلم را ببینید:

جوابیه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

بعد از انتشار این فیلم مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خصوص فیلم منتشرشده در فضای مجازی از مرحوم قاسم آهنین‌جان شاعر خوزستانی، توضیحاتی ارائه کرد.

دکتر عرفان مردانی اظهار کرد: فیلمی ‌که از استاد مرحوم آهنین‌جان منتشر شده مربوط به ۲۰ روز قبل است که ایشان بعد از حضور در بیمارستان و بهبودی نسبی درخواست بازگشت به منزل نمودند. کادر بیمارستان بعد از انجام تمام خدمات لازم، ایشان را به آدرس اعلامی‌ می‌برند اما چون استاد در اواخر عمر دچار آلزایمر بودند آدرس منزل سابق‌شان را گفته بودند.

وی افزود: پرسنل اورژانس بعد از اطلاع از این موضوع سریعا ایشان را به بیمارستان بازمی‌گردانند و ایشان از آن زمان و تا شب گذشته که متاسفانه به علت بیماری سرطان درگذشتند تحت مراقبت کامل بودند.

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: متاسفانه فیلمی که از ایشان منتشر شده موجب برخی قضاوت‌های ناصحیح در این باره شده است و این ادعا که ایشان به علت مشکلات مالی تحت درمان قرار نگرفتند، کاملا اشتباه و عاری از واقعیت است.

قاسم آهنین‌جان، شاعر و منتقد ادبی غروب روز گذشته در پی ابتلا به بیماری سرطان از دنیا رفته است.

قاسم آهنین جان شاعر

قاسم اهنین جان در سال ۲۶ شهریور ۱۳۳۷ در اردبیل متولد شد، او شاعر، منتقد ادبی و فیلم‌ساز ایرانی بود که از او تاکنون بیش از ۱۱ جلد کتاب به یادگار مانده است

خانواده و ازدواج قاسم آهنین‌جان

قاسم آهنین جان در سال ۴۲ به همراه خانواده به اهواز مهاجرت کرد و دوران تحصیل خود را در شهر اهواز سپری کرد و تا اواخر عمر به مراقبت و زندگی با مادرش ادامه داد

آغاز فعالیت‌های هنری و ادبی

قاسم آهنین جان با حضور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ادبیات و فعالیت های هنری تا حدودی آشنایی پیدا کرد و دوره‌ای کوتاه به عنوان بازیگر در فیلم جدال بزرگ به کارگردانی علی‌اصغر شادروان ظاهر شد و در سال ۱۳۶۵ فیلمی داستانی به نام «شیهه زخم» ساخت.

نظرات