خلاصه داستان و عکسهای بازیگران سریال بچه مهندس

0

خلاصه داستان و عکسهای بازیگران سریال بچه مهندس

سریال بچه مهندس در ۴۵ قسمت و در سه فاز تهیه کنندگی سعید سعدی برای شبکه پنج سیما ساخته خواهد شد.

سریال بچه مهندس

خلاصه داستان سریال بچه مهندس

گرچه نام بچه مهندس، ممکن است یک اثر فانتزی یا طنز را در ذهن تداعی کند، اما این سریال یک درام اجتماعی است و داستان زندگی پسری را کمی بعد از تولد در نیمه دوم دهه ۶۰ تا امروز به نمایش می‌گذارد.

فیلمنامه به قلم سجاد ابوالحسنی نوشته می‌شود و شامل چهار فاز است که دوره نوزادی، کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی قصه را روایت می‌کند. در کنار شخصیت اصلی، قصه چند کودک دیگر را هم در این سریال می‌بینیم که روزهای تلخ و شیرین زندگی را با هم می‌گذرانند، چشم به راه پدر و مادر هستند و غم و شادی‌های زیادی را در کنار هم تجربه می‌کنند.

به گفته این تهیه‌کننده، طرح اصلی سریال بچه مهندس به طور کامل نوشته شده و فیلمنامه فاز اول و دوم به اتمام رسیده است. همزمان فصل‌های بعدی نوشته می‌شود و احتمالا تعداد قسمت‌های سریال به ۶۰ خواهد رسید.

سریال بچه مهندس

بازیگران سریال بچه مهندس

بهناز جعفری ، ساناز سعیدی ، هاله گرجی، نفیسه روشن، مریم خدارحمی ، مهرناز بیات، سوگل طهماسبی ، سلمان فرخنده، فرخنده فرمانی‌زاده، برزو ارجمند ، حمید شریف زاده، سیاوش چراغی‌پور، عباس جمشیدی‌فر، فرزین محدث، شیدا یوسفی و یونا تدین، آریا نرج آبادی، نیوشا علی‌پور (سه بازیگر خردسال) در این سریال ایفای نقش می‌کنند. همچنین افشین سنگ چاپ، افشین نخعی و بهاره رهنما به تازگی به جمع بازیگران سریال «بچه مهندس» پیوسته‌اند.

سریال بچه مهندس

دیگر عوامل سریال بچه مهندس

علی غفاری (کارگردان)، سعید سعدی (تهیه کننده)، سجاد ابوالحسنی (نویسنده)، رضا شیخی (مدیر فیلمبرداری)، سعید نقدزاده (مدیر برنامه ریز)، حمید شهیری (طراح صحنه)، مژگان عیوضی (طراح لباس)، محسن بابایی (طراح چهره پردازی)، جواد سلیمانی (جانشین تولید)، محمد جواد سعدی (دستیار یک کارگردان)، جواد کاسه ساز (انتخاب بازیگران و سرپرست گروه کارگردانی)، مهدی بحری (مدیر تدارکات)، ناصر فخری وعلی غفاری (تدوین)، آیلار تقوی (منشی صحنه)، فرانه نصری (دستیار دوم کارگردان)، سارا رضایی (دستیار برنامه ریز)، امین مرادی (عکاس) و رضا تهرانی (مدیر صدابرداری) از عوامل این سریال هستند.

سریال بچه مهندس

 

سریال بچه مهندس

 

سریال بچه مهندس

 

سریال بچه مهندس

 

سریال بچه مهندس

 

سریال بچه مهندس


 

همچنین ببینید :

نظرات