معرفی کامل سریال یاغی (ایرانی) به همراه خلاصه داستان و بازیگران + جزئیات پخش

0

“سریال یاغی″، جدیدترین مجموعه نمایش خانگی محصول سال ۱۴۰۰ کشور ایران به کارگردانی محمد کارت است که بزودی از نمایش خانگی پخش میشود در ادامه به معرفی سریال یاغی و داستان و جزئیات و زمان دقیق پخش و تولید و ساخت این سریال میپردازیم

معرفی کامل سریال یاغی

یاغی به کارگردانی محمد کارت و تهیه‌کنندگی سید مازیار هاشمی، به زودی با اخذ مجوزهای قانونی پیش تولید رسمی خود را برای پخش در شبکۀ نمایش خانگی آغاز می‌کند.

معرفی و خلاصه داستان سریال (یاغی) + اسامی و معرفی تمامی بازیگران

موضوع و خلاصه داستان سریال یاغی

هنوز خلاصه داستان سریال یاغی محمد کارت منتشر نشده ، اما با توجه به سابقه فیلم سازی و کارگردانی محمد کارت، باید منتظر فیلمی در ژانر جنایی و معمایی باشیم و در صورت انتشار خلاصه داستان سریال بروزرسانی میکنیم.

اسامی بازیگران سریال یاغی

درباره لیست اسامی بازیگران سریال اینکه پارسا پیروزفر و طناز طباطبایی دو بازیگری هستند که حضورشان در این سریال قطعی شده و بزودی بازیگران جدیدی نیز اضافه خواهد شد. گفتنی است که نگارش فیلمنامۀ این سریال توسط پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت طی یک سال گذشته انجام شده‌ و مدتی ست به اتمام رسیده و بطور انحصاری از پلتفرم فیلیمو پخش خواهد شد. این تیم تجربۀ نگارش فیلمنامۀ «فیلم سینمایی شنای پروانه» را نیز با یکدیگر در کارنامۀ خود دارد.

دیگر عوامل

کارگردان: محمد کارت، تهیه کننده: سید مازیار هاشمی، نویسنده: پدرام پورامیری، حسین دوماری، محمد کارت

و ….

معرفی و خلاصه داستان سریال (یاغی) + اسامی و معرفی تمامی بازیگران

محمد کارت کارگردان

محمد کارت (زاده ۱۵ فروردین ۱۳۶۵ در شیراز) کارگردان ایرانی است. شروع فعالیت هنری محمد کارت در زمینه بازیگری و کارگردانی تئاتر از سال ۱۳۷۹ بوده و فارغ‌التحصیل هنرستان هنرهای نمایشی، لیسانس کارگردانی سینما و عضو پیوسته خانه سینمای ایران است

آخرین جوایز جشنواره وی کسب سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه مردمی برای فیلم سینمایی شنای پروانه و برنده سیمرغ بلورین برای فیلم داستانی بچه‌خور و … می باشد.

محمد کارت همسر آبان عسگری بازیگر شنای پروانه است که به تازگی در فیلم همسرش بازی کرده است.

نظرات