واکنش کارگردان معروف به ادعای تجاوز شهره قمر

0

واکنش کارگردان معروف به ادعای تجاوز شهره قمر در این صفحه از مجله حرف تازه ببینید

واکنش کارگردان معروف به ادعای تجاوز شهره قمر

شهره قمر شب گذشته در ادعایی عجیب مدعی شد زمانی که ۱۵ ساله بوده توسط یک کارگردان معروف مورد آزار و تعرض جنسی قرار گرفته است!!

این کارگردان یکی از پرکارترین و مشهورترین کارگردانان سینمای ایران است که آثار و فیلم های زیادی از او دیده میشود و تاکنون فردی بدون حاشیه بوده و حالا باید دید که این آقای کارگردان که اکنون در میانسالی بسر میبرد چه واکنشی نشان خواهد داد و هنوز به این خبر جنجالی و ادعای بازیگر جوان واکنشی نشان نداده است

 

 واکنش محمدحسین فرحبخش به ادعای تجاوز شهره قمر

واکنش کارگردان معروف به ادعای تجاوز شهره قمر

قمر در یک پست صریحا نام یک کارگردان را آورد و اظهار کرد که در پانزده سالگی به او تجاوز کرده است.
او همچنین با هانیه توسلی که روز گذشته به جنبش می تو پیوست ابراز همدردی کرد و از وی درخواست کرد تا نام شخص متجاوز را علنا اعلام کند.

 

واکنش حسین فرح بخش(کارگردان) به ادعای شهره قمر مبنی بر تجاوز چه بود؟

واکنش کارگردان به ادعای شهره قمر مبنی بر تجاوز چه بود؟

او نوشت: ((هانیه جان اگر حرفت حقه که حتما هست اسم متجاوزت و با شهامت عنوان کن

من در مصاحبه ام اسم متجاوزم را (ح . ف . ب) در سن ۱۵ سالگی و عنوان کردم. نترس ما همه پشتتیم و از همه مهمتر خدا با ماست ..))

شهره قمر متولد۱۲ مهر ۱۳۷۲ بازيگر صرف سينماي ايران،که بسياري از مخاطبانش اعم از مخاطبان خاص و عام از اهالي سينما و غير سينما و حتي منتقدان که او را دختر هزار چهره سینما مي نامند که همیشه ا ز چهره واقعی اش فرسنگ ها فاصله گرفته وتنها تکیه اش به بازیگریش بوه است.

شهره قمر بازيگري را زماني که نوجواني ۱۵ -۱۶ ساله بود آغاز کرد و پايه بازيگري وي « سينماست » .شهره قمر وجه تمايز و تفاوت خود را نسبت به ساير بازيگران هم نسل خود در « گريم هايش » مي داند ،رفتن در قالب گريم هاي بسيار سنگين و غير معمول سينما ، به اين وجه تفاوت اعتقاد دارد و اين ويژگي را به عنوان يک سبک به نام خودش به ثبت رسانيده است.

این افشاگری و ادعاها در پیج رسمی شهره قمر به نشانی shohrehghamarofficiall در یک استوری بارگذاری شده است که میتوانید به آیدی درج شده مراجعه کنید.

 

نظرات