ادعای تجاوز ح.ف به (شهره قمر) در ۱۵ سالگی و همدردی با هانیه توسلی + عکس

0

ادعای تجاوز ح.ف به (شهره قمر) در ۱۵ سالگی و همدردی با هانیه توسلی + عکس

در ادامه افشاگری ها بر علیه تجاوز و تعرض جنسی به چهره های معروف شهره قمر بازیگر پر حاشیه و جنجالی سینما و تلویزیون ایران با انتشار یک پستی در اینستاگرامش خبر از تجاوز جنسی به او در ۱۵ سالگی توسط یک کارگردان معروف داد و با هانیه توسلی همدردی و از حمایت کرد.

ادعای تجاوز ح.ف به (شهره قمر) در 15 سالگی و همدردی با هانیه توسلی + عکس

شهره قمر بازیگر سینما که جنجال ها و حواشی زیادی داشته و تاکنون به بازیگران و هنرمندان زیادی تاخته، ادعا کرده که ح ف‌ ب در ۱۵سالگی به وی تجاوز کرده است.

بعد از پیوستن هانیه توسلی به جنبش می تو و افشاگری از تجاوز جنسی در ۲۰ تا ۲۴ سالگی اش ، شهره قمر خطاب به او در صفحه اینستاگرامش از خواسته تا نام متجاوزش را فاش کند .

افشاگری بازیگر جنجالی درباره تجاوز یک کارگردان به او در ۱۵ سالگی

ادعای تجاوز حسین فرحبخش به (شهره قمر) در ۱۵ سالگی و همدردی با هانیه توسلی + عکس

قمر در یک پست صریحا نام یک کارگردان را آورد و اظهار کرد که در پانزده سالگی به او تجاوز کرده است.
او همچنین با هانیه توسلی که روز گذشته به جنبش می تو پیوست ابراز همدردی کرد و از وی درخواست کرد تا نام شخص متجاوز را علنا اعلام کند.

او نوشت: ((هانیه جان اگر حرفت حقه که حتما هست اسم متجاوزت و با شهامت عنوان کن

من در مصاحبه ام اسم متجاوزم را (ح . ف . ب) در سن ۱۵ سالگی و عنوان کردم. نترس ما همه پشتتیم و از همه مهمتر خدا با ماست ..))

 

ادعای تجاوز (ح.ف) به شهره قمر در 15 سالگی و همدردی با هانیه توسلی + عکس

 

این افشاگری و ادعاها در پیج رسمی شهره قمر به نشانی shohrehghamarofficiall در یک استوری بارگذاری شده است که میتوانید به آیدی درج شده مراجعه کنید.
این کارگردان یکی از پرکارترین و مشهورترین کارگردانان سینمای ایران است که آثار و فیلم های زیادی از او دیده میشود و تاکنون فردی بدون حاشیه بوده و حالا باید دید که این آقای کارگردان که اکنون در میانسالی بسر میبرد چه واکنشی نشان خواهد داد.

نظرات