ماجرای حرکت غیراخلاقی بازیکن النصر مقابل فولاد + عکس و فیلم

1

حرکت غیراخلاقی بازیکن النصر مقابل فولاد جنجالی شده و در ادامه ماجرای حرکت منشوری و زشت و غیر اخلاقی (بازیکن النصر) در دیدار با فولاد را با عکس و فیلم میخوانید

ماجرای حرکت غیراخلاقی (بازیکن النصر) مقابل فولاد و لمس بدن محمد آبشک +فیلم و عکس

فیلم حرکت غیراخلاقی بازیکن النصر مقابل فولاد

در سری بازیهای لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ و حضور نمایندگان ایران در لیگ آسیا، باشگاه فولاد خوزستان که یکی از نمایندگان فوتبال ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به حساب می‌آید، بابت یکی از اتفاقات بحث برانگیز دیدار این تیم مقابل النصر عربستان به کمیته اخلاق و انضباطی AFC شکایت کرده است.

عبدالرزاق حمدالله مهاجم مراکشی تیم فوتبال النصر عربستان در دیدار سه‌شنبه شب مقابل فولاد، در صحنه‌ای که در فضای مجازی نیز بازتاب داشته است، اقدام به حرکتی غیراخلاقی می‌کند. این بازیکن در این صحنه با کارت زرد داور بازی روبه‌رو می‌شود. البته این همه حواشی حمدالله در این بازی نیست و او بعد از تعویض با علامت سکوت سرمربی تیمش روبه‌رو می‌شود.

در لحظه‌ای که بازیکنان النصر صاحب یک ضربه ایستگاهی بودند، عبدالرزاق حمدالله پشت محمد آبشک بود و در اقدامی عجیب، بدن بازیکن فولاد را لمس کرد و البته ماجرا خیلی زود در زمین تمام شد اما کاربران عربستانی شبکه‌های اجتماعی و به خصوص هواداران تیم الهلال، تصاویری را از این صحنه وایرال کردند

در این صحنه محمد آبشک نیز به شدت عصبانی شد و به آن واکنش نشان داد اما داور باتوجه به این که حرکت را ندیده بود، علت عصبانیت بازیکن فولاد را متوجه نشد.

عکس حرکت زشت و منشوری مهاجم مراکشی عربستان در بازی با فولاد

فیلم حرکت غیراخلاقی (بازیکن النصر) مقابل فولاد

همچنین ببینید: ماجرای کامل فیلم شوخی غیراخلاقی و حرکت سردار آزمون در رختکن زنیت

این در حالی است که حمدالله بازیکن سرشناس مراکشی، پیش از اعزام تیمش به لیگ قهرمانان حرکت غیراخلاقی مشابهی را در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال عربستان روی مدافع تیم الفیصلی انجام داده و با بدن این بازیکن تماس برقرار کرده بود. بازنشر این صحنه در فضای مجازی باعث شد تا مهاجم النصری‌ها اخیراً با حکم کمیته انضباطی فدراسیون عربستان از دو بازی داخلی محروم شود.

تکرار این اتفاق در لیگ قهرمانان از سوی این بازیکن، فولادی‌ها را بر این داشته تا این حرکت ناشایست را در قالب شکایتی با ۱۳ بند به AFC ارسال کنند و خواهان رسیدگی به این موضوع شوند.

تیم های فولاد و النصر در دور برگشت لیگ قهرمانان، جمعه در ریاض به مصاف هم می‌روند. بازی رفت دو تیم با تساوی یک – یک همراه بود.

1 دیدگاه در “ماجرای حرکت غیراخلاقی بازیکن النصر مقابل فولاد + عکس و فیلم

  1. پری گفت:

    اینم یه بازکن باعرضه در (یعنی) بسکتبال ایران.

نظرات