علت درگذشت و فوت اشکان منصوری بازیگر سینما و خبرنگار

0

علت درگذشت و فوت اشکان منصوری بازیگر و خبرنگار به همراه اینستاگرام و سوابق او در مجله حرف تازه ببینید

علت درگذشت و فوت اشکان منصوری بازیگر سینما و خبرنگار
علت درگذشت و فوت اشکان منصوری

اشکان منصوری بازیگر سینما و خبرنگار حوزه سینما در سن ۴۰ سالگی و در پی عارضه کلیوی در بیمارستان میلاد تهران به دیار باقی شتافت.

او دانش‌آموخته رشته بازیگری بود و در فیلم‌ سینمایی «هزار پا»، مجموعه‌های تلویزیونی «هشت و نیم دقیقه»، «پرستاران» و سریال نمایش خانگی «رقص روی شیشه» به ایفای نقش پرداخته بود.

اشکان منصوری علاوه بر حضور در عرصه بازیگری به عنوان خبرنگار نیز در خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان فعالیت داشت.

علت درگذشت و فوت اشکان منصوری بازیگر و خبرنگار

 

🔹اشکان منصوری بازیگر جوان سینما و خبرنگار سینمایی در پی عارضه کلیوی در ۴۰ سالگی دار فانی را وداع گفت.

🔹او دانش‌آموخته رشته بازیگری بود و در فیلم‌ سینمایی «هزارپا»، مجموعه‌های تلویزیونی «هشت و نیم دقیقه»، «پرستاران» و سریال نمایش خانگی «رقص روی شیشه» به ایفای نقش پرداخته بود.

🔹اشکان منصوری همچنین سالها فعالیت رسانه‌ایی سینمایی در کارنامه‌ داشت و از خبرنگاران فعال سینمای ایران بود

پیام تسلیت مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی

متن پیام علیرضا تابش به شرح زیر است:

«رنج تحمل فقدان در این روزها سخت‌تر از همیشه و باور از دست دادنِ بنده خوب خدا، جوانی صادق، پرتلاش و خوشنام، تلخ‌تر و تکان‌دهنده‌تر است.

درگذشت اشکان منصوری خبرنگار و هنرمند پرتلاش عرصه تئاتر و سینما، به واسطه ابتلا به بیماری کلیوی، خانواده و همکاران و دوستدارانش را متاثر ساخت. جوانی که احترام، مردم داری، تخصص، تلاش، انصاف، اعتدال، مهربانی و صداقت از او خاطراتی را بر جای گذاشت که مرورشان، قلب هر آن که او را می‌شناخت، می‌لرزاند و بغض‌ها را عمیق‌تر از همیشه می‌ترکاند… در کشاکش همین نامرادی‌ها باید در برابر تقدیر حضرت حق تسلیم بود و به سرچشمه امید و رحمت، توکل کرد و پذیرفت آنچه سهمگین و تلخ است…

این مصیبت را به جامعه رسانه‌ای و هنری کشور و به دوستداران آن عزیز و به خصوص بستگان داغدار این جوان عزیز تسلیت عرض می کنم و از پروردگار قادر متعال، برای بازماندگان محترم صبر و برای آن فقید سعید علو درجات و رحمت واسعه الهی آرزومندم.»

منبع: سوره سینما

نظرات