اکسکینو
mrchoobi

بیوگرافی و عکس های اینستاگرام «عباس بوعذار» فوتبالیست

0

“عباس بوعذار”، یکی از فوتبالیست های خوزستانی متولد ۱۳۷۱ در اهواز است،در ادامه با زندگی شخصی و بیوگرافی و سوابق فوتبالی به همراه عکس های شخصی و ورزشی و خانواده و اینستاگرام و ماجرای کلیپ علی دایی و عباس بوعذار (عباس بوعزار) را در این صفحه میخوانید. با ما همراه باشید

بیوگرافی «عباس بوعذار» فوتبالیست و همسرش + زندگینامه و عکس های جدید اینستاگرام

بیوگرافی عباس بوعذار

عباس بوعذار، زاده ۱۷ تیر ۱۳۷۱ در اهواز او فوتبالیست ایرانی است که در پُست هافبک با قد ۱۷۸ سانتی‌متر برای باشگاه نفت مسجد سلیمان توپ میزند. او در حال تحصیل در رشته تربیت بدنی است و هدفش اخذ مدرک کارشناسی تربیت بدنی است.

آغاز فعالیت ورزشی در فوتبال

فوتبال را از کودکی در زمین های خاکی آغاز کرده و اولین تیم حرفه ای در آن بازی کرد، تیم جوانان شاهین اهواز در سال ۱۳۸۵ بود. وی در تیم هایی چون ، استقلال اهواز و نفت تهران و استقلال خوزستان و فجر سپاسی شیراز و فولاد خوزستان به میدان رفته است. او هم اکنون بازیکن نفت مسجد سلیمان است.

بیوگرافی و عکس های اینستاگرام «عباس بوعذار» فوتبالیست

ماجرای علی دایی و عباس بوعذار

علی دایی در زمانی تصدی سرمربی‌گری نفت تهران، در سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶ حین یک مصاحبه‌ در مورد تفاوت اسم و فامیلی عباس بوعذار و محمدی اظهاراتی داشته است که قطعه‌ای از این مصاحبه به طور مکرر در فروردین ۱۴۰۰ در شبکه‌های اجتماعی به صورت ریمکس بازپخش شده است که بازدید میلیونی گرفته و سوژه فضای مجازی شده است.

بازیکن سابق نفت تهران که علی دایی به‌دلیل اعتراضی که به خطای شجاع خلیلی زاده روی او داشت در مصاحبه مطبوعاتی حرفهایی زد که دوباره در توییتر ترند شده و سازندگان کلیپ های طنز و شوخی با چهره ها با آن کلیپ ساختند که ترند شده است.

بیوگرافی و عکس های اینستاگرام «عباس بوعذار» فوتبالیست

خانواده و زندگی شخصی

بوعذار در خانواده فوتبالی به دنیا امده و پدرش در جوانی فوتبالیست بوده و برای تایم های اهواز بازی میکد. و حالا از پیشکسوتان فوتبال خوزستان است. برای همین پدرش مشوقش بوده و از او حمایت کرده تا به جایگاه خوبی در فوتبال ایران و لیگ برتر ایران برسد.

پدر عرب زبان و مادر از لرهای خوزستان است و تمام اجدادش پدری اش سیه چرده هستند.

همسر عباس بوعذار کیست

وی فعلا مجرد است و گفته در حال حاضر بیشترین تمرکزم روی فوتبال و پیشرفت در این کارم است

بیوگرافی «عباس بوعذار» فوتبالیست و همسرش + عکس ها

دوران بازی در تیم استقلال اهواز

عباس بوعزار بعد از جدایی از شاهين به تيم اميد استقلال اهواز پيوست و نيم فصل در تيم اميد استقلال اهواز بود و سپس و به تيم بزرگسالان استقلال اهواز پيوست و با این تیم از ليگ دسته دوم كشور به ليگ دسته اول صعود كرد.

دوران بازی در نفت تهران با سر مرییگری علی دایی

او سه فصل در باشگاه نفت تهران با سرمربیگری علی دایی بازی کرد و در این باره گفته: خوشحالم كه علی دایی چهره خوشنام فوتبال ايران مربی ام است. شاگردی دایی برایم ارزشمند است و امیدوارم امسال بتوانم مهره اثرگذاری برای علی آقا در میدان فوتبال باشم.

درگذشت پدر عباس بوعذار

او مدتی پیش پدرش را از دست داده و در اینباره گفته: این اتفاق برایم خیلی سخت و سنگین بود. الان هم باورم نمی‌شود که پدرم را از دست دادم. انشالله که روحش شاد باشد و من هم کم کم به شرایط ایده‌آل برمی‌گردم و به خاطر شادی روح پدر انشاالله بتوانم در فوتبال موفق باشم.

همچنین ببینید: بیوگرافی و عکس های علی دایی مربی فوتبال

اینستاگرام اصلی عباس بوعذار

پیج اینستاگرام اصلی وی با آیدی abbas_bozar70 در دسترس عموم قرار دارد.

عکس های شخصی و ورزشی عباس بوعذار

درگذشت پدر عباس بوعذار + عکس

بیوگرافی «عباس بوعذار» فوتبالیست و همسرش + ماجرای درگذشت پدرش

بیوگرافی «عباس بوعذار» فوتبالیست و همسرش + سوابق و اینستاگرام

بیوگرافی «عباس بوعذار» فوتبالیست و همسرش + ماشین عباس بوعذار

اخبار جدید عباس بوعذار فوتبالیست خوزستانی

نظرات