اکسکینو

بازیگر نقش آصف در سریال یاور کیست؟ بیوگرافی و عکس ها

0

بازیگر نقش آصف در سریال یاور کیست؟ بیوگرافی و سوابق هنری محمد رشنو بازیگر نقش آصف در سریال یاور را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

بازیگر نقش آصف در سریال یاور کیست؟ +بیوگرافی و عکس شخصی آصف در سریال یاور

محمد رشنو بازیگر نقش آصف در سریال یاور کیست

مجله حرف تازه – سریال یاور از ۲۵ فررودین ۱۴۰۰ همزمان با اول ماه رمضان در حال پخش از شبکه سه می باشد و بازیگر نقش آصف نظر مخاطبان را به خود جلب کرده و علاقه مند هستند تا با این بازیگر آشنا شوند. در ادامه بیوگرافی و سوابق هنری و عکس های جذاب یکی از بازیگران سریال یاور یعنی «محمد رشنو» آشنا شوید.

محمد رشنو، زاده دهه هشتاد و متولد کرج ، دانش آموخته رشته بازیگری است که پیش از این سابقه بازی در سریال بوم و بانو در نقش یوسف و فیلم ۲۳ نفر را داشته است و حالا در جدیدترین کار هنری خود در سریال یاور در کنار داریوش ارجمند و محمد حاتمی و ارسلان قاسمی و … در حال ایفای نقش است.

محمد رشنو بازیگر نقش آصف در سریال یاور کیست؟ +بیوگرافی

بیوگرافی بازیگر نقش آصف در سریال یاور

او به تازگی در سریال یاور در نقش آصف بازی کرده که دوست محسن با بازی ارسلان قاسمی هم دانشگاهی است و پدران این دو با هم مشکل قدیمی دارند و حالا او نیز عاشق دختری به نام غزل با بازی دریا مقبلی شده که در ادامه سریال در روزهای آتی خواهید دید.

سوابق کاری

دو اثر مهم به نام های فیلم ۲۳ نفر و سریال بوم و بانو در کارنامه محمد رشنو میدرخشد.
رشنو از پنج سال پیش بطور حرفه ای کار بازیگری را با تئاتر شروع کرده با درخشش در ایفای نقش در تئاتر؛ موفق به کسب جایزه جشنواره مقاومت شده است و با فیلم ۲۳ نفر نیز در جشنواره فجر و جشنواره های مختلف حضور داشته است.

بازیگر نقش آصف در سریال یاور کیست؟ +بیوگرافی و اینستاگرام

وی در فیلم ۲۳ نفر یکی از بازیگران اصلی این فیلم بود که در زمینه اسارت ۲۳ رزمنده دفاع مقدس در سال ۶۱ بر اساس روایت کتاب ۲۳ نفر به کارگردانی مهدی جعفری بود که توسط آرش حسن پور به عوامل فیلم معرفی شد.

همچنین بخوانید: بازیگر نقش لیلا در سریال بیگانه ای با من است کیست؟

وضعیت ازدواج و همسر محمد رشنو

این بازیگر هنوز مجرد است و ازدواج نکرده و آیدی اینستاگرامش نیز با آیدی Mohammadrashno فعال است.

گفتنی است که سریال یاور ساعت ۲۰:۱۵ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود و ۹:۵۵ و ۱۵:۴۰ روز بعد بازپخش می‌شود.

محمد رشنو در کنار بازیگرانی چون: داریوش ارجمند، محمد حاتمی در نقش جمال، مهوش افشارپناه در نقش مریم، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو در نقش نسرین، علیرضا باقری، ارسلان قاسمی در نقش محسن و فقیهه سلطانی، بهادر زمانی در نقش یاور، مزدک رستمی، شیوا خنیاگر، غزل مقبلی، فروغ قجابگلی، بهزاد خرازی، رسول توکلی، محسن افشار، علی میلانی، مهری امیرحسینی، با هنرمندی اسماعیل محرابی، پرویز فلاحی پور… ایفای نقش میکند.

نظرات