بیوگرافی و عکس های بهار سبزواری نقاش | همسر محسن نامجو

0

“بهار سبزواری”، (همسر محسن نامجو) خواننده ایرانی متولد ۱۳۵۹ در ایران است که در زمینه نقاشی در خارج از کشور فعالیت میکند. در ادامه با زندگینامه و بیوگرافی و سوابق و آثار و عکس ها و اینستاگرام این هنرمند آشنا شوید.

بیوگرافی «بهار سبزواری» همسر محسن نامجو خواننده و آهنگساز + خانواده و معرفی آثار

بیوگرافی بهار سبزواری همسر محسن نامجو

«بهار سبزواری»، متولد سال ۱۳۵۹ در ایران، هنرمند نقاش مقیم نیویورک است و تا کنون نمایشگاه های زیادی در کشورهای مختلف برگزار کرده است. او همسر محسن نامجو خواننده جنجالی ایرانی خارج از کشور است.

بهار سبزواری همسر محسن نامجو کیست

وی سال ها پیش با محسن نامجو خواننده ایرانی ازدواج کرده و فرزندی ندارند

بیوگرافی و عکس های بهار سبزواری نقاش | همسر محسن نامجو

محسن نامجو خواننده کیست

محسن نامجو آهنگساز و خواننده ایرانی،متولد ۱۴ اسفند سال ۱۳۵۴ در تربت جام است  و علاوه بر آهنگسازی و خوانندگی در زمینه نوازندگی سه‌ تار، دوتار، گیتار مهارت دارد. او از جمله ترانه ‌سرای های ایرانی به شمار می رود. این هنرمند ایرانی هم‌ اکنون در نیویورک زندگی می ‌کند.

سبک کارهای او موسیقی سنتی است و در کنار آن راک ایرانی، بلوز، جاز و موسیقی فلکلور را هم کار می کند. وی از سال ۱۳۷۲ تا کنون به شکل حرفه ای در عرصه موسیقی کشورمان فعالیت می کند. وی کار موسیقی را از سن ۱۲ سالگی با آواز و سلفژ و نت‌ خوانی آغاز کرده است.

زندگینامه و آثار نقاشی بهار سبزواری

پیج اصلی اینستاگرام

صفحه شخصی و اینستاگرام بهار سبزواری با آیدی bahar_sabzevarii فعال است که البته بیشتر آثار و نقاشی ها و پرتره نگاری های خود را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و میتوان گفت که پیج کاری می باشد.

همچنین بخوانید: ماجرای تعرض محسن نامجو خواننده و پاسخ وی به شایعه تجاوز + فیلم

 

بهار سبزواری همسر محسن نامجو خواننده کیست + زندگینامه

آثار نقاشی و نمایشگاه ها

سبزواری تا کنون چندین نمایشگاه دایر کرده که از جمله نمایشگاه گروهی، نقاب و آینه نیویورک , نمایشگاه هنر اکنون ایرانی، کوی بین‌المللی هنرها، پاریس,نمایشگاه گروهی، «در جریان‌ها»،اوکلند, نمایشگاه گروهی، تیرگان، تورنتو ,نمایشگاه انفرادی، انستیتو واتسون، براون یونیورسیتی, نمایشگاه گروهی رزیدنسی تابستانی پکن, نمایشگاه جادو در موناکو مونته‌کارلو ,نمایشگاه گروهی تز پایان تحصیل,نمایشگاه گروهی، «حیوانات»، نیویورک ,نمایشگاه گروهی، «کارهای کوچک» نیویورک,نمایشگاه گروهی، «سامر آرت بَش»، لس آنجلس، کالیفرنیا و آخرین گالری نقاشی او در سال ۱۴۰۰ به نام چیزهای بسیار مورد علاقه‌ی من در لس‌آنجلس بوده است.

نظرات