اکسکینو

خرید اینترنتی تابلو فرش و ان یکاد

0

تابلو فرش ها یکی از زیباترین اکسسوری ها برای دکوراسیون منزل ما ایرانی ها به شمار میروند. خرید اینترنتی تابلو فرش از یک مرکز معتبر بهترین و مطمئن ترین راه برای تهیه این محصولات زیباست. چرا که هم نیازی نیست از منزل خارج شوید و هم هنگام حمل و نقل، آسیبی به تابلو فرش شما نخواهد رسد. در این مقاله همه چیز را درباره خرید اینترنتی تابلو فرش بیان کرده ایم.

تابلو و ان یکاد

خرید اینترنتی تابلو فرش و ان یکاد

مزایای خرید اینترنتی تابلو فرش ۱۲۰۰ شانه

اولین مزیت خرید اینترنتی فرش این است که در دوران شیوع کرونا از منزل خارج نخواهید شد. بعد از پایان کرونا نیز مردم دیگر به خرید اینترنتی عادت کرده اند و میدانند که چقدر از خرید حضوری راحت تر است. به همین دلیل همچنان خرید اینترنتی یکی از بهترین انتخاب ها برای تهیه تابلو فرش است.

با خرید از طریق اینترنت شما به فروشگاه های شهر خودتان محدود نخواهید شد و میتوانید از مراکز پخش کارخانه ها به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهید. این موضوع به ویژه برای شهرهای کوچک و روستاها اهمیت بسیاری دارد.

خرید اینترنتی تابلو فرش دامنه انتخاب شما را نیز گسترده تر میکند. بنابراین میتوانید تابلو فرشی را انتخاب کنید که با دکوراسیون و سلیقه شما هماهنگ باشد.

خرید عمده تابلو فرش ماشینی

خرید مستقیم تابلو فرش از کارخانه برای مغازه دارها و فروشندگان تابلو فرش ماشینی اهمیت بسیاری دارد. آنها به محصولات باکیفیتی نیاز دارند که با قیمت مناسب فروخته شود. مجموعه فرش دیوان در زمینه عرضه انواع مختلف تابلو فرش ماشینی به صورت عمده و خرد فعالیت دارد. نخ تابلو فرش های دیوان و بافت آنها بالاترین سطح کیفیت را دارد.

برای بررسی شرایط همکاری با ما و مشاوره در این زمینه میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید. جالب است بدانید که فرش دیوان امکان خرید اینترنتی تابلو فرش به صورت عمده را نیز فراهم کرده است.

انواع مختلف نقشه تابلو فرش

تابلو و ان یکاد

تابلو فرش منظره

تابلو فرش ها از جنبه های مختلف باهم تفاوت هایی دارند. دستباف یا ماشینی بودن، تعداد شانه و تراکم فرش، طرح و نوع قاب از جمله فاکتورهایی است که در تابلو فرش تفاوت ایجاد میکند. در ادامه دو نقشه محبوب تابلو فرش ها را بررسی میکنیم.

تابلو فرش و ان یکاد

آیه «و ان یکاد…» به عنوان بخشی از آداب و رسوم ما مسلمانان شناخته میشود. به همین دلیل در نقاط مختلف مانند خانه، محل کار و ماشین خود نشانی از این آیه را آویزان میکنیم و اعتقاد داریم که وجود این آیه در چنین فضاهایی انرژی های منفی را از ما دور میکند.

تابلو فرش و ان یکاد ترکیبی است هنر خطاطی، قالیبافی و اعتقادات ما. این موضوع باعث جذابیت این اکسسوری برای دکوراسیون منزل خواهد شد. جالب است بدانید که همین تابلو فرش و ان یکاد، طرح های بسیار متنوعی دارد و با خط افراد مختلف و روی زمینه های متنوع بافته میشود.

تابلو فرش منظره

دومین نقشه محبوب برای خرید اینترنتی تابلو فرش، تابلوهایی هستند که عکس منظره ای را به نمایش میگذارند. این تابلوها تنوع بسیار زیادی دارند. در آنها میتوان تصاویر مکان های مختلف را در فصل های گوناگون سال دید. میتوان گفت تابلو فرش های منظره، هنر عکاسی را با قالیبافی ترکیب میکنند.

کلام آخر

در این مقاله به صورت مختصر خرید اینترنتی تابلو فرش را بررسی کردیم. نقشه تابلو فرش میتواند طرح های بسیار متنوعی داشته باشد. در این مقاله تنها به دو نوع محبوب این محصول اشاره کردیم. برای دیدن مدل های بیشتر تابلو فرش میتوانید به سایت مجموعه دیوان مراجعه کنید و لیست جدید تابلو فرش ۱۲۰۰ شانه دیوان را ببینید.

تماس مستقیم با واحد فروش : ۰۹۱۳۳۶۴۷۷۱۳ – ۰۲۱۲۸۴۲۷۵۱۳

آدرس کارخانه فرش دیوان: کاشان، بلوار قطب راوندی، کوی حکمت ۳۳، شرکت فرش دیوان کاشان

نظرات