دلیل رفتن نیکا و ممد ایران چرا ممد و نیکا از ایران رفتن ترکیه

4

ماجرا و دلیل رفتن نیکا و ممد ایران چرا ممد و نیکا از ایران رفتن +ممد و نیکا رفتن ترکیه و دلیل و علت آن را در این صفحه میخوانید.

دلیل رفتن نیکا و ممد ایران چرا ممد و نیکا از ایران رفتن +عکس ممد و نیکا در ترکیه

دلیل رفتن نیکا و ممد ایران به ترکیه

مجله حرف تازه‌؛ نیکا و ممد دو چهره معروف و نوظهور در اینستاگرام هستند که در مدت کوتاهی توانستند با کلیپ های طنز و درام فالورهای میلیونی جذب کنند و حالا نیز به تازگی در فروردین ۱۴۰۰ خبر رفتن این دو چهره مشهور از پرسرچ ترین اخبار چند روز شده است.

نیکا فلاحی معروف به آوین و محمد روشنفکر معروف به ممد در کنار دوست فابریک و صمیمی خود به نام متین امینی مدتی است که با ساخت ویدئوهای متنوع جوان پسند معمولا دهه هشتادی به سرعت به چهره معروف تبدیل شدند.

لازم به ذکر است که نیکا فلاحی متولد ۴ شهریور ۱۳۸۱، یکی از چهره های اینستاگرامی است که توانسته با بیش از دو میلیون فالوور به یکی از چهره های معروف و مشهور مخصوصا نزد نوجوانان دهه هشتادی و هفتادی تبدیل شود.

محمد روشنفکر معروف به ممد به همراه نیکا فلاحی فروردین ۱۴۰۰ با ویدئوی خداحافظی برای همیشه از ایران رفتند . این دو در میان صحبت های خود و دلیل رفتن از ایران گفتند: کسی از ترک وطن خوشحال نمی شود ولی برخی اتفاق ها باعث مهاجرت شد. او می گوید همه را دوست دارند و برای کسی کم نذاشته اند و کاش میشد دوباره کنار یکدیگر بود.

عکس جدید ممد و نیکا در ترکیه

لایو جدید محمد روشنفکر

این دو نفر بعد از رفتن از ایران عکس ها و پست های جدیدی در اینستاگرامشان منتشر کردند.

امروز لایو جدید محمد روشنفکر در کنار نیکا در ترکیه و بعد از کشف حجاب نیکا، نشان از صمیمیت این دو دارد . ممد با عکسی جدید در ترکیه در کنار نیکا نوشت: پایان هر خط شروع ی خط جدیده…

علت رفتن در لایو جدید ممد روشنفکر از زبان خودش در ترکیه :

ممد روشنفکر در لایو جدید خود به قول خودش تمام چراها را پاسخ می دهد. در این چند روز مهاجرت او و نیکا به ترکیه جنجال زیادی در بین طرفداران این چهره های اینستاگرامی به وجود آورده است. لایو جدید ممد روشنفکر دلیل رفتنشان را توضیح می‌دهد.

ممد در لایو جدید خود می گوید مردم فضای مجازی را می بینند و از واقعیت خبر ندارند. او می‌گوید خیلی اذیت شده و اتفاقاتی افتاده است که مجبور شده برود.

او می گوید آدم رفتن نبوده ولی تلاش کرده و دست خیلی ها را گرفته اما مجبور شده برود. بنظر می رسید او بخواهد از دلایل قانونی یا مثلا محدودیت فعالیت در اینستا بگوید، اختلافات اکپیشان را مطرح کرد.

ممد می‌گوید «چرا بی خداحافظی رفتم؟ من آمدم ترکیه. از یک سری چیزها که خبر ندارید ناراحت ام.»

او سپس به اختلافاتش با متین یکی از اعضای گروهی که ویدئو درست می کردند می گوید و می گوید استوری هایش فقط برای دیده شدن توسط مردم بوده و هوای گروه را نداشته است.

ممد می‌گوید: «مردم فقط چیزهایی که نشان می دهید می بینند و واقعیت را ندیدند. مردم ندیدند نزدیک ترین اشخاص با من چه کردند واسه رفاقت کم نگذاشتم ولی همه پشت من حرف زدند.

نکات مهمی که در این ماجرا وجود دارد، بد آموزی و الگوی بد جوانانی است که در حدود یک میلیون و نیم فالور اعمال و رفتار زشت انها را دنبال میکنند.

موضوعی که چند سال است در اینستاگرام رواج دارد و افرادی با طرز غلط و اعمال و رفتار نادرست الگوی جوان های دهه هشتادی و احتمالا فرداها دهه نودی خواهند بود.

از دنیا جوانبخت و وحید خزایی و ساسی حالا رسیدیم به آوین و ممد و دیگران….

 

4 دیدگاه در “دلیل رفتن نیکا و ممد ایران چرا ممد و نیکا از ایران رفتن ترکیه

 1. melika گفت:

  چرت و پرت نگین اگع تبعید شدن چرا متین و دیانا و ارسلان و بقیه تبعید نشدن هاااا

 2. melina گفت:

  چرت و پرت نگین اگع تبعید شدن چرا متین و دیانا و ارسلان و بقیه تبعید نشدن هاااا

 3. Ghazal گفت:

  واقعا کل چیزایی که نوشتی بی ربط بود و اینکه اونا نه بخاطر اکیپ رفتن نه بخاطر کسی
  از کشور تبعید شدن مثل تتلو
  و اینکه حتما باید میرفتن وگرنه پاشون به زندانو …. کشیده میشد ولی من واقعا ناراحتم از رفتنشون

 4. اتحاد مونیکا گفت:

  چه ربطی داره به محمد و نیکا هرکس رفت ترکیه کشف حجاب کرد شد دنیا شد ساسی شد پویان مختاری شد ریحانه پارسا بجای این خبر کذب و دروغ واقعیت بگید

نظرات