بیوگرافی و عکس های جدید حمیدرضا حافظ شجری بازیگر مشهدی

0

بیوگرافی و عکس های جدید حمیدرضا حافظ شجری بازیگر مشهدی

بیوگرافی حمیدرضا حافظ شجری بازیگر مشهدی تازه کار و نوظهور ایرانی به همراه سوابق و اینستاگرام و زندگی شخصی و هنری و ماجرای بیماری رماتیسم و خانواده و زندگینامه شخصی و هنری(حمیدرضا حافظ شجری) را در این صفحه میخوانید.

عکس و بیوگرافی (حمیدرضا حافظ شجری) بازیگر مشهدی + خانواده و فیلم شناسی

بیوگرافی حمیدرضا حافظ شجری

حمیدرضا حافظ شجری، بازیگر مشهدی تئاتر، سینما و تلویزیون، (زاده ۱۷ دی ۱۳۸۱ در مشهد) ،هنرجوی سال آخر رشته سینما در هنرستان هنرهای زیبای پسران مشهد است که از کودکی در تئاتر فعالیت داشته است.

خانواده و زندگی شخصی

حمیدرضا حافظ شجری (بازیگر نوجوان) در یک خانواده چهار نفره در مشهد به دنیا آمده ،پدرش از نیروهای خدماتی هلال احمر مشهد است،یک خواهر بزرگتر دارد و در خانه‌ای استیجاری زندگی می‌کنند.

بیوگرافی و عکس های جدید حمیدرضا حافظ شجری بازیگر مشهدی

بازی در سریال نوروز رنگی

از جدیدترین آثار و فعالیت های هنری این چهره ، ایفای نقش در سریال نوروز رنگی در نوروز ۱۴۰۰ در نقش جعفر ،پسر کوچک خانواده حاج‌صادق با بازی هادی عامل هاشمی و برادر جواد با بازی جواد خواجوی است که توانست به خوبی از پس نقش خود بربیاید و خوش بدرخشد

این به کارگردانی علی مسعودی است که نوروز ۱۴۰۰ از شبکه پنج سیما روی آنتن رفته و روزهای پایانی اسفند ماه یکی از سال‌های دهه ۶۰ را به زبان طنز روایت می‌کند و در کنار آن به آداب و رسوم و سنت های مردم مشهد نیز می پردازد.

بیماری رماتیسم و متوقف شدن رشد

این بازیگر ۱۸ ساله که دچار نوعی بیماری روماتیسم مفصلی است و رشدش متوقف مانده است، بسیار کم‌سن و سال‌تر از سن شناسنامه‌ای‌اش به نظر می‌آید.

حمیدرضا حافظ شجری در ۵ سالگی دچار تبی شدید شد که این تب او را مبتلا به نوعی نادر از بیماری رماتیسم مفصلی کرد.

حمیدرضا به گفته پزشک معالج خود شروع به مصرف داروهای درمانی کرد ولی بعد از مدتی قلب او به اصطلاح آب آورد ولی این مشکل با مصرف داروها کنترل شد، اما از آن زمان تا کنون، از دردهای شدیدی رنج می‌برد و قادر نیست دست، زانو، مچ و انگشتان خود را به خوبی خم و راست کند و جلوی رشد طبیعی جسم او گرفته شده است.

بیوگرافی و عکس های جدید حمیدرضا حافظ شجری بازیگر مشهدی

سوابق بازیگری

با دیدن برنامه های عمو پورنگ و امیرمحمد به بازیگری علاقه مند شده و از بازی امیرمحمد خوشش می آمد.

از سال ۹۰ بطور حرفه ای توسط فرشید تمری وارد عرصه تئاتر و بازیگری تئاتر شد. او با گروه تئاتر شایا همکاری دارد و فرشید تمری حکم استادش را دارد.

شجری تاکنون در سه نمایش؛ اتللو به روایت بخشی و حدیث سرخ بوکان به کارگردانی فرشید تمری و دو یک به نفع بارسلونا به کارگردانی مهسا غفوريان و فیلم کوتاه شهربازی و …‌ بازی کرده است.

اسم واقعی جعفر در سریال نوروز رنگی

صفحه اینستاگرام حمیدرضا حافظ شجری

صفحه شخصی این چهره با آیدی
hamidrezahafezshajari فعال است که میتوانید او را فالور کنید و عکس های شخصی و هنری ایشان را تماشا کنید

علاقه مندی ها

آروز دارد روزی در کارهای کمدی رضا عطاران بازی کند و دوست دارد در آینده پزشک شود شاید به این امید که کودکان و نوجوانان بیمار را درمان کند تا همچون خودش روزها را با درد سپری نکنند.

همچنین ببینید: بازیگر نقش سعید در سریال نوروز رنگی کیست + بیوگرافی سینا رازقی

زندگینامه و سوابق حمیدرضا حافظ شجری

من چهره اینستاگرامی نمی‌شوم

من چهره اینستاگرامی نمی‌شوم. با این داستان مشکل دارم. تا الان چهره نبودم و حالا هم نمی‌خواهم در اینستاگرام شناخته شوم. برای همین هم هیچ وقت در پیج اینستاگرام خودم کلیپ یا دوبله یا … نگذاشتم. هدف من چیز دیگری است. من بازیگری را دوست دارم و اهل فضای مجازی نیستم.

افتخارات

حافظ شجری، لوح تقدیر سی و دومین جشنواره تئاتر فجر برای بازی در نمایش کمدی دو – یک به نفع بارسلونا به نویسندگی و کارگردانی مهسا غفوریان را از آن خود کرده است

نظرات