زمان پخش و تکرار سریال احضار از شبکه یک سیما در رمضان ۱۴۰۰ مشخص شد

0

سریال احضار در ۳۰ قسمت به کارگردانی علیرضا افخمی در رمضان ۱۴۰۰ از شبکه یک پخش میشود. در ادامه زمان پخش و تکرار سریال احضار از شبکه یک سیما در (ماه رمضان ۱۴۰۰) مشخص شد + ساعت تکرار و بازپخش را در این صفحه بخوانید.

زمان پخش و تکرار سریال احضار از شبکه یک سیما مشخص شد + ساعت تکرار و بازپخش

ساعت پخش و تکرار سریال احضار از شبکه یک سیما

شبکه یک برای ماه رمضان امسال پخش سریال ماورایی احضار کاری از علیرضا افخمی با نام قبلی دعوت نحس را در نظر گرفته، در صورتیکه پیش از نیز گرینه هایی چون سریال زیرخاکی ۲ برای پخش از این شبکه عنوان شده بود، اما گویا این سریال به رمضان ۱۴۰۰ نرسید. این روزها جلیل سامان با بازیگران قدیمی و جدید جلوی دوربین زیر خاکی ۲ و دودکش ۲ است.

در سریال احضار بازیگرانی چون: آرش مجیدی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، مرتضی کاظمی، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین، نازنین هاشمی، دینا هاشمی و میلاد میرزایی و افسانه چهره‌آزاد، علی دهکردی، خیام وقار کاشانی، درسا بختیار، غزال نظر و صالح میرزاآقایی و … ایفای نقشض کردند

احضار به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید برای ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ در مرکز سیمافیلم تهیه و تولید می‌شود.

علیرضا افخمی پیش‌تر مجموعه‌های تلویزیونی «تب سرد»، «او یک فرشته بود»، «پنجمین خورشید» و «پنج کیلومتر تا بهشت» را در پرونده کاری خود به ثبت رسانده است.

در خلاصه داستان مجموعه آمده است: مائده و زهره دختر عمه و دختر دایی یکدیگر هستند. آنها همراه با ۲ تن از دوستان خود، سوسن و شکیبا، برای یک سفر تفریحی عازم شمال شده‌اند. گرچه هر چهار نفر ظاهرا از دوستان صمیمی یکدیگر هستند اما یکی از آنها نسبت به مائده حسادت می‌ورزد و دل خوشی از او ندارد. این سفر بهانه‌ای می‌شود تا کینه‌ورزی‌های او برملا شود. با پیوستن محسن خواستگار قبلی مائده به این جمع حوادثی رقم می خورد که زندگی و سرنوشت مائده و زهره را دگرگون می‌ کند.

همچنین ببینید: اسامی و بیوگرافی بازیگران (سریال احضار علیرضا افخمی) + تعداد قسمت و داستان کامل

ساعت بازپخش سریال احضار کی هست؟

این سریال در ایام ماه مبارک رمضان سال جاری هر شب ماه مبارک رمضان ساعت ۲۲:۱۵ و تکرار آن روز بعد از ساعت حوالی ۱۵:۳۰ خواهد بود

سایر عوامل سریال احضار عبارتند از مدیر تصویربرداری: علیرضا رنجبران، دستیار اول کارگردان: اکبر نصیری جوزانی، برنامه‌ریز: مهدی آقایی، طراح چهره‌پردازی: مجید اسکندری، طراح صحنه: محسن شریفی، طراح لباس: مژگان عیوضی، صدابردار: فرشید احمدی، تدوین: افسانه افخمی، منشی صحنه: آرزو نیکپور، مدیر تولید: فرهاد کی‌نژاد، جلوه‌های ویژه و اصلاح رنگ: امیر ولی‌خانی، عکاس و پشت صحنه: پریسا افخمی، طراح بدلکاری: کیوان رضایی، مدیر تدارکات: اکبر مهری، جانشین تولید: پرویز کاظم‌لو.

نظرات