ماجرای سانسور استاد شجریان بعد از فوت در سریال نون خ و تکذیب خبر

0

ماجرای سانسور استاد شجریان بعد از فوت در سریال نون خ و تکذیب خبر

استاد شجریان بعد از فوت هم سانسور شد؟ ماجرای سانسور استاد شجریان در سریال نون خ چیست در ادامه جنجال سانسور شدن نون خ به خاطر همخوانی آهنگ استاد شجریان توسط بازیگران در قسمت ۱۵ سریال نون خ ۳ و تکذیب این خبر توسط عوامل را میخوانید.

ماجرای سانسور استاد شجریان بعد از فوت در سریال نون خ و تکذیب خبر

به گزارش حرف تازه: بعد از پخش قسمت ۱۵ سریال نون خ ۳ برخی کاربران در فضای مجازی شایعه کرده و نوشتند که بازیگران نون خ ترانه‌ای از استاد محمدرضا شجریان را در سکانس معدن طلا همخوانی کرده بودند و به همین دلیل این بخش در پخش سریال ممیزی شده و علت دیر پخش شدن این قسمت همین ماجرا بوده است.

 

اما مهدی فرجی تهیه‌کننده (نون خ ۳) ضمن تکذیب شایعه ممیزی در قسمت ۱۵ این سریال، به طول انجامیدن مراحل فنی پس‌تولید را به عنوان دلیل تاخیر پخش این قسمت اعلام کرد.

گفتنی است که ۱۴ فروردین ماه قسمت پانزدهم فصل سوم نون خ  با حدود ۳۵ دقیقه تاخیر روی آنتن شبکه یک سیما رفت. در همین رابطه ظهر امروز خبری مبنی بر در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که این اتفاق را به ممیزی سریال مرتبط می‌کرد. بر این اساس کاراکترهای نون خ در داخل معدن، ترانه‌ای از استاد فقید محمدرضا شجریان را همخوانی کرده بودند و به همین دلیل این بخش در پخش سریال ممیزی شد.

مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال در گفتگو با خبرگزاری صبا در این‌باره گفت: این شایعه به طور کامل کذب است. قسمت ۱۵ سریال را دیر به شبکه رساندیم چون درگیر تدوین، صداگذاری و اصلاح نور و رنگ بودیم.

وی در پایان توضیح داد: چون بخشی از این قسمت در معدن تصویربرداری شده بود، پس‌تولید آن کار سختی بود و صداها و رنگ این قسمت نیاز به اصلاحاتی داشت که به طول انجامید.

منبع: خبرگزاری صبا

نظرات