بیوگرافی و عکس های فرداد فرحزاد مجری و خبرنگار

0

بیوگرافی و عکس های فرداد فرحزاد مجری و خبرنگار

“فرداد فرحزاد”. متولد بندر انزلی اهل ایران ،مجری و خبرنگار سابق بی بی سی است که در حال حاضر مجری و گوینده ایران اینترنشنال است. با سرگذشت زندگی و بیوگرافی وی از تولد در بندر انزلی در ایران تا زندگی در لندن را به همراه عکس ها و خانواده و ماجرای ازدواج و پیج اینستاگرام و توئیتر و حواشی و جنجال جدید را بخوانید.

بیوگرافی فرداد فرحزاد (مجری و خبرنگار) و همسرش + زندگی شخصی و خانواده

بیوگرافی فرداد فرحزاد

مجله حرف تازه؛ فرداد فرحزاد (Fardad Farahzad) متولد ۱۲ فروردین ۱۳۶۵ در بندر انزلی در خانواده ای ثروتمند اهل شمال ایران، مجری و خبرنگار اهل ایران است با مدرک لیسانس کامپیوتر است. او با اجرای خبر و گزارش ها و تحلیل سیاسی در بی بی سی به شهرت رسید‌. وی حالا ساکن لندن است و در ابن کشور زندگی میکند.

خانواده و پدر و مادر

فرداد فرحزاد در فروردین ۱۳۶۵ در خانواده‌ای ثروتمند به دنیا آمد.
کودکی و نوجوانی او در بندر انزلی گذشت و از دوران نوجوانی عاشق دبی بود، در سال ۱۳۸۲ به بهانه ادامه تحصیل به کشور امارات مهاجرت می‌کند و به کار رسانه‌ای و تولید آگهی تبلیغاتی برای رسانه‌های محلی مشغول بکار شد.
از پدر و مادر و تعداد خواهر و برادر و زندگی خانوادگی او اطلاعی در دست نیست و اسم و عکسی از پدر و مادرش منتشر نشده است

سوابق و شغل

فرحزاد از ۱۳۸۵ تاکنون در زمینه اجرا و خبرنگاری فعالیت دارد.
او کارش را به عنوان خبرنگار و گزارشگر و روزنامه نگار، از یک هفته نامه دانش آموزی به نام طرح نو در رشت آغاز کرد.
فرداد بعد از مهاجرت به دبی، فعالیت های رسانه ای خود را در دبی نیز ادامه داد و به ساخت آگهی های تجاری و برنامه های مستند برای چند رسانه در دبی و آمریکا مشغول شد.

از بزرگترین و شاخص ترین سوابق خبرنگاری فرداد، مصاحبه با بابک زنجانی در مارس ۲۰۱۳ است که بعداً دستگیر و به اعدام محکوم شد و هم اکنون در زندان بسر می برد.

بیوگرافی فرداد فرحزاد (مجری و خبرنگار) و همسرش با علت مهاجرت از ایران + خانواده

علت مهاجرت فرداد فرحزاد از ایران

این مجری و خبرنگار سابق شبکه فارسی زبان بی بی سی تا ۱۷ سالگی در ایران و در بندر انزلی زندگی میکرد، اما در سال ۱۳۸۲ برای ادامه تحصیل به دبی مهاجرت کرد و در دانشگاه علم و صنعت عجمان تحصیل کرد. سپس بعد از فارغ التحصیلی به لندن رفت و حالا سالهاست که در این کشور زندگی میکند..

بیوگرافی فرداد فرحزاد (مجری و خبرنگار) و همسرش + زندگی شخصی و خانواده

ساخت مستند جنجالی

فرداد فرحزاد از موسسان تلویزیون ویند با محوریت ساخت برنامه های آموزشی و علمی است که خودش نیز مجری این شبکه بود.
در سال ۱۳۸۳، مستند ابودلقکان کمانچه کش با موضوع نقد رسانه های فارسی زبان ساخت که همین سرمنشا حواشی و جنجال های زیادی برایش شد.

فرداد فرحزاد

سوابق همکاری با بی بی سی از ورود تا استعفا

فرحزاد از سال ۲۰۰۶ وارد شبکه فارسی زبان بی بی سی شد و به عنوان خبرنگار و مجری مشغول به کار شد و اکنون تجربه سالها همکاری با این شبکه را را کارنامه و سوابق کاری خود دارد.
این چهره در ایران نیز شناخته شده و مشهور است و از مجریان با سابقه و با تجربه بی بی سی با اجرا و فن بیانی قوی محسوب میشد، اما استفعایش از این شبکه همه معادلات BBC را به هم ریخت.

عکس های جدید فرداد فرحزاد

علت استعفای فرداد فرحزاد از BBC

او در ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ از ادامه کار با بی بی سی استعفا داد و با این شبکه ماهواره ای قطع همکاری کرد. استعفای او جنجال زیادی به همراه داشت و تجربه بزرگترین شکست برای غول خبری دنیا محسوب شد.

همسر فرداد فرحزاد کیست

تاکنون خبری دقیق از وضعیت ازدواج و همسر فرداد فرحزاد منتشر نشده و اطلاعات دقیقی درباره روابط عاشقانه و دوست دخترش و یا همسرش در دست نیست. گویا خودش نیز علاقه ای به انتشار اخبار خصوصی زندگیش ندارد.

همسر فرداد فرحزاد کیست

شایعه نسبت فامیلی حجت الاسلام فرحزاد

شباهت نام خانوادگی و فامیلی فرداد فرحزاد با حاج آقا فرحزاد کارشناس برنامه سمت خدا، باعث شده تا در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، شایعه شود که او یوی از اقوام و بستگان و حتی گفته شده که فرزند این روحانی است، این موضوع صرفا شایعه و کذب است، زیرا حاج آقا فرحزاد اهل سمنان بوده و فرداد فرحزاد متولد انزلی و اصالتا شمالی است.

ماجرای پیوستن به ایران اینترنشنال

فرداد بعد از استعفا از بی بی سی به شبکه فارسی زبان ایران اینترنشنال پیوست و حالا مجری برنامه تیتر اول شده و اخبار سیاسی و تحلیل خبرهای جنجالی ایران را اجرا میکند.

ماجرای نسبت حجت الاسلام فرحزاد و فرداد فرحزاد

پیج اینستاگرام و توئیتر فرداد فرحزاد

این چهره سابق بر این در توئیتر فعالت دارد و به تازگی نیز به اینستاگرام پیوسته و آیدی صفحه اینستاگرامش با نشانی
fardadfarahzad می باشد.

شبکه ایران اینترنشنال کجاست

ایران اینترنشنال، شبکه فارسی زبان است که از روز سال ۱۳۹۶، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری در ایران ، فعالیت خود را آغاز کرد.

مالک و صاحب امتیاز این شبکه ضد انقلاب متعلق به یک شرکت فراساحلی به نام Global Media Circulating است که عادل عبدالکریم اهل عربستان مالک آن است. سرمایه گذاران این شبکه تبعه عربستان سعودی هستند.

بیوگرافی فرداد فرحزاد و همسرش + اینستاگرام

نظرات