بیوگرافی و عکس های سید میثم مطهری هنرمند تئاتر با علت فوت

3

بیوگرافی میثم مطهری هنرمند درگذشت و اینستاگرام و سوابق هنری و خانواده و همسر و دخترش و زندگینامه ( میثم مطهری بازیگر تئاتر ) و فیلم ها و سریال ها و ماجرای بیماری کلیوی و فوت وی را در این صفحه میخوانید.

بیوگرافی میثم مطهری و همسر و دخترش با علت فوت + زندگینامه و خانواده و اینستاگرام

بیوگرافی میثم مطهری

سید میثم مطهری، زاده ۱۳۶۳ در فردوس استان خراسان جنوبی، همسرشان اصالتا تبریزی بود، دانش آموخته دکترای مطالعات تئاتر از پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران و عضو کانون کارگردانان خانه تئاتر بود. او در روز ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ بر اثر عارضه کلیوی درگذشت. مراسم تشییع و خاکسپاری این هنرمند در تبریز در وادی رحمت قطعه هنرمندان تبریز روز یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ انجام میشود.

خانواده

ایشان در فردوس خراسان جنوبی دنیا آمده و پدرش چند سال پیش به رحمت خدا رفته و اما مادر بزرگوارش فاطمه عاطفی در قید است. او اجرای یکی از نمایش های خود را به مادرش تقدیم کرد . دارای خواهر است ، اما از تعداد خواهر و برادرش اطلاعی در دست نیست.

بیوگرافی و عکس های سید میثم مطهری هنرمند تئاتر با علت فوت

سوابق و فعالیت ها

مرحوم مطهری دانش آموخته دکترای مطالعات تئاتر از پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران و عضو کانون کارگردانان خانه تئاتر بود که چند سال پیش به دلیل نگارش رساله‌ای در این دانشگاه تقدیر شد.

این مرحوم بیشتر در حوزه تحقیق و پژوهش فعالیت داشت و یکی از اعضای فعال و سختکوش کانون کارگردانان خانه تئاتر بود که در زمینه مسائل صنفی هم بسیار پیگیر بود.

از جمله آثار هنری او گرترود – روح پدر هملت است که در سال ۱۳۹۶ در تالار مولوی به روی صحنه برده بود.

همسر میثم مطهری کیست

ایشان سال ها پیش ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یدو دختر به نام های ملودی و ملانی می باشد که عکسی دو نفره پدر و دختری را مشاهده میکنید که در صفحه شخصی خود منتشر کرده است.

عکس همسر و دختر میثم مطهری

علت فوت

این چهره از اعضای جوان و فعال کانون کارگردانان خانه تئاتر بود که بر اثر عارضه کلیوی درگذشت. او مدت ها درگیر بیماری و عارضه نارسایی کلیوی بود که در نهایت در ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ درگذشت. روحش شاد

احسان حاجی‌پور، دبیر و عضو هیات مدیره این کانون در این زمینه گفت: آقای مطهری مدت‌ها دچار عارضه کلیوی بود و سال‌ها پیش عمل پیوند کلیه انجام داد. ایشان تا حدود یک سال پیش شرایط جسمانی نسبتا خوبی داشت ولی در یک سال اخیر وضعیتش تغییر کرد و بسیار بدحال شد تا اینکه متاسفانه ساعات اولیه بامداد روز ۱۳ فروردین ماه درگذشت.

همچنین ببینید: بیوگرافی و عکس های محمد ابوالحسنی خالق دیرین دیرین با علت فوت

اطلاعیه خانواده سید میثم مطهری درباره زمان و مکان تشییع

خانواده این مرحوم در اسوری پیج اینستاگرام این هنرمند اطلاعیه ای صادر کردند  نوشتند: مراسم تشییع یک شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
تبریز وادی رحمت قطعه هنرمندان به علت کرونا مراسم تشیع در تهران کنسل شد در تایم مناسب انشا.. مراسم یاد بودی در تهران برگزار می شود
مراسم شام غریبان در تبریز خطیب انتهای کوی ازادی، ۸ متری رستگار، ساختمان طاووس، پلاک ۳۷ طبقه سوم ساعت ۵ تا ۷

اینستاگرام میثم مطهری

پیج اینستاگرام این چهره با فالور کمی با آیدی فعال است که از ایشان چنتد تصویر و عکس به یادگار مانده است.

3 دیدگاه در “بیوگرافی و عکس های سید میثم مطهری هنرمند تئاتر با علت فوت

 1. مهدی گفت:

  ایشون متولد و بزرگ شده فردوس در خراسان جنوبی هستند.در خانواده کاملا فردوسی هم به دنیا اومدند.

 2. فردوس گفت:

  با سلام.باتوجه ب اینکه مرحوم سید میثم مطهری از اقوام نزدیک هستند بیوگرافی ارائه شده کاملن اشتباه است.
  ایشان زاده شهرستان فردوس استان خراسان جنوبی هستند و نام خواهرشان سمانه است و دارای دو فرزند دختر ب نام های ملودی و ملانی می باشند.
  همسر ایشان اهل تبریز است.

 3. مریم گفت:

  خدا بیامرزه روحش شاد
  خیلی هنرمند انسان دوست و خیری بود

نظرات