تفریحات

ماجرای حمله و خفت گیری از سینا زامهران بازیکن پدیده با قمه و چاقو + تصاویر

0

ماجرای خفت گیری از سینا زامهران بازیکن پدیده با قمه و چاقو

حمله سارقان موبایل با قمه و چاقو به سینا زامهران بازیکن پدیده با قمه و چاقو در مشهد و عکس جراحت دلخراش او و آخرین وضعیت سلامتی بازیکن مشهدی پدیده را با عکس های در صفحه میبینید.

ماجرای حمله و خفت گیری از سینا زامهران بازیکن پدیده با قمه و چاقو + فیلم و عکس

فیلم خفت گیری از سینا زامهران بازیکن پدیده با قمه و چاقو

به گزارش حرف تازه؛ در فروردین ۱۴۰۰، سینا زامهران بازیکن پدیده در یک استوری خبر از حمله و خفتگیری سارقان موبایل به با قمه و چاقو داد و گفت:

هنگامی که از تمرین به نزدیکی خانه رسیدم ۲ نفر به سمت خودرویم آمدند و تلفن همراهم را خواستند. من که متعجب و شوکه شده بودم چیزی نگفتم اما به یکباره یکی از آنها با چاقو به دستم زد. هوا تاریک بود و در آن منطقه هم تقریبا کسی را نمی‌دیدم.

وی افزود: بعد از این اتفاق تلفن همراهم را برایشان پرت کردم و گفتم این هم موبایل اما دست بردار نبودند. دوباره چاقو را به سمتم گرفتند تا جایی که مجبور شدم از پشت فرمان خودم را به سمت صندلی شاگرد پرت کنم.گفتم بلکه آنها من را رها کنند ولی این بار با قمه مچ پای چپم را زدند. در ادامه باز هم آن ها ضرباتی را به دست راستم زدند.واقعا شرایط عجیبی بود.

آخرین وضعیت سلامتی سینا زامهران هافبک پدیده بعد از دزدی موبایلش

وقتی موبایلم را پرت کردم از اینکه آنها مشغول زدن ضربه با چاقو بودند تعجب کردم. واقعا به قصد کشتن به من قمه و چاقو می‌زدند. خدا خیلی به من رحم کرد که زنده ماندم. بعد از آن هم اتفاق با یک خودروی ۲۰۶ SD فرار کردند.

هافبک مشهدی سابق فولاد که بازیکن آکادمی پدیده به شمار می‌رود، با امضای قراردادی یک و نیم سال روز گذشته به تیم سابقش بازگشت و شاگرد مهدی رحمتی شد.

زامهران پس از امضای قرارداد در تمرین روز گذشته تیمش حاضر شد اما در راه بازگشت از تمرین، مورد حمله سارقین قرار گرفت و علی‌رغم آن‌که مقاومتی مقابل سارقین نداشت و گوشی خود را به آن‌ها داد، به شدت مجروح شد.

ماجرای حمله و خفت گیری از سینا زامهران بازیکن پدیده با قمه و چاقو + فیلم

آخرین وضعیت سلامتی هافبک پدیده بعد از دزدی موبایلش

سینا زامهران در استوری خود در شرح اتفاقی که برایش رخ داده اعلام کرد که حال عمومی او مساعد است و تحت درمان روزهای خود را می‌گذراند.

زامهران با تاکید بر اینکه در آن شرایط نتوانست چهره این سارقان را ببیند گفت: آنقدر خون از من رفته بود که چشمانم خوب نمی‌دید. وقتی اورژانس به آنجا آمد بلافاصله به بیمارستان منتقل شدم.دستم ۱۸ بخیه خورده و فعلا باید استراحت کنم اما از طریق پلیس پیگیر هستم. دستم در آتل قرار دارد و باید تحت نظر پزشکان باشم تا ببینم شرایط چه می‌شود.

منبع: ورزش سه

نظرات