بازیگر نقش عطا در سریال نون خ ۳ کیست +بیوگرافی هدی استواری اینستاگرام

0

“هدی استواری”, بازیگر «نقش عطا در سریال نون خ ۳» وکیل نازنین است که در ادامه با بیوگرافی این بازیگر و هر آنچه که میخواهید درباره “هدی استواری” را در این اینجا بطور کامل بخوانید.

بازیگر نقش عطا وکیل نازنین در سریال نون خ کیست؟ + بیوگرافی هدی استواری و اینستاگرام

هدی استواری بازیگر نقش عطا وکیل نازنین در سریال نون خ ۳ کیست

سریال نون خ که سریال پر مخاطب و محبوب در بین بینندگان تلویزیونی است، به فصل سوم رسیده و در ایام نوروز ۱۴۰۰ نون خ ۳ از شبکه یک پخش شد و بازیگر نقش وکیل و دوست نازنین زن نورالدین خانزاده نظر مخاطبان را جلب کرده که برای آشنایی و معرفی این بازیگر جدید، بیوگرافی و عکس ها و اینستاگرام و فیلم ها و سریال ها و زندگی شخصی و هنری “هدی استواری” را برای شما منتشر کردیم.

هدی استواری, زاده ۲۱ شهریور دهه ۷۰ بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون, اصاتلا کرد است و از بازیگران کرد سریال نون خ است, او دارای مدرک تحصیلی مدیریت تضمین کیفیت بوده که در زمینه بازیگری نیز فعالیت دارد.

هدی استواری بازیگر نقش عطا وکیل نازنین در سریال نون خ 3 کیست

خانواده

در خانواده چهار نفری به دنیا آمده و اصالتا کرد است و یک خواهر دوقلو به نام هانیه دارد که عکسش را در پیج اینستاگرامش منتشر کرده است.

سوابق بازیگری

این بازیگر از سال ۱۳۹۵ وارد بازیگری شده و کارش را با بازی در چند نمایش در تئاتر آغاز کرده است که از جمله خسیس و عروس مردگان و … مکی باشد. او برای اولین در مجموعه نمایشی انعکاس به کارگردانی محمد سیحونی و تهیه کنندگی فرشید محمودی وارد قاب تلویزیون شد و با سعید داخ در چند نمایش همکاری کرده است.

بیوگرافی بازیگر نقش عطا وکیل نازنین در سریال نون خ

بیوگرافی بازیگر نقش عطا وکیل نازنین در سریال نون خ

هدی استواری برای اولین بار در یک سریال تلویزیونی بازی کگرده و نون خ ۳ اولین تجربه بازیگری جدی او محسوب میشود. او یکی از بازیگران سریال نون خ ۳ است که در کنار بازیگرانی چون سعید آقاخانی، علی صادقی (سروس)، شقایق دهقان (نازنین)، سیروس میمنت (کیوان)، علی صالحی (فریبرز) ، پاشا جمالی (مهیار)، یدالله شادمانی (بهادر)، ندا قاسمی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، شیدا یوسفی، صهبا شرافتی ( روناک)، هدی استواری، آتنا مهیاری، کاظم نوربخش ( نقش سلمان )، ماشاءالله وروایی ( عمو کاووس)، سیروس سپهری، یوسف کرمی، رضا رشیدی، حسین موسوی (وحید)، سیروس حسینی‌فر، علی اخوان، افشین ملکی، نارین ایوبی (شیلان) ، شقایق فتاحی، مرتضی رستمی و … ایفای نقش کرده و بسیار خوش درخشید

همچنین بخوانید: بازیگر نقش بهادر در سریال نون خ کیست؟ +بیوگرافی و اینستاگرام 

اینستاگرام هدی استواری

اینستاگرام هدی استواری

صفحه شخصی این چهره با آیدی hodaostovary فعال است.
او درباره بازی در سریال نون خ در پیج اینستاگرامش نوشت: یکی از اتفاقات خوب زندگی من آشنای با انسان کامل به معنای واقعی توانمند و با تجربه ای همچون شما میباشد و امیدوارم که توانسته باشم در کنار شما به تجربیات و آموخته هایم اضافه کرده باشم ، آرزوی موفقیت های بیشتری برای شما دارم

عکس های شخصی هدی استواری

اسم واقعی وکیل و دوست نازنین در نون خ

نظرات