علت دعوای ژیلا صادقی و آزاده نامداری چیست ماجرای حلال نکردن

0

ماجرا و علت دعوای ژیلا صادقی و آزاده نامداری چیست ماجرای حلال نکردن آزاده نامداری توسط ژیلا صادقی مجری تلویزیون چیست؟ ژیلا صادقی و آزاده نامداری چه مشکلی با هم داشتن؟ در ادامه ماجرای کامل را بخوانید.

 علت دعوای ژیلا صادقی و آزاده نامداری چیست ماجرای حلال نکردن

ماجرای دعوای ژیلا صادقی و آزاده نامداری چیست

پدر آزاده نامداری در مراسم تدفین دخترش گفت دختر مرا حلال کنید ، اما بعد از این صحبت ها، ژیلا صادقی مجری صداوسیما در پیج اینستاگرامش نوشت: من آزاده نامداری را حلال نمیکنم و نوشت : راستش قول نمی دم به شرط اینکه ۵ سال زندگیم رو بهم برگردونید و شب های که در سکوت سپری شد …

اما این پست بعد از ساعاتی با یک استوری دیگر در صفحه اینستاگرام اصلاح و ویرایش شد و نوشت:

جریان ژیلا صادقی و آزاده نامداری چیست

منبع: برخط نیوز

در جدیدترین مصاحبه ای که ایران چطور از ژیلا صادقی درباره علت ممنوع التصویریش منتشر کرده، این مجری درباره فوت آزاده نامداری گفته: اول از همه بگم که واقعا از نظر روحی حال خوبی ندارم و این چند روز از فوت آزاده جان بسیار ناراحت هستم در حدی که اشکم بند نمیاد و فقط میتونم ابراز پشیمانی کنم بابت اشتباهی که داشتم و دل آزاده نامداری رو شکستم …خدا میخوام منو ببخشه

همچنین بخوانید: علت اخراج ژیلا صادقی از برنامه نوروزی شبکه دو

کتک خوردن ازاده نامداری از فرزاد حسنی

صادقی در بخشی از یادداشت خود درباره دعوای زن و شوهری نامداری و فرزاد حسنی در سال ۹۴ نوشته بود:

هرچند که پدیده افشای اطلاعات مربوط به اهالی رسانه و هنر در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، پدیده جدیدی نیست، اما به نظر می‌رسد که در روزهای اخیر، این موضوع ابعادی متفاوت یافته است. تاکنون در این مورد گفته یا وانمود می‌شد که این اطلاعات یا تصاویر عمدتا بدون رضایت صاحبان آنها و توسط عناصر بی‌اخلاق و بدخواه نشر می‌یابد در حالی که در این چند روز شاهد انتشار اطلاعات و تصاویری از زندگی برخی از اصحاب رسانه، توسط خود آنان بودیم که پدیده‌ای عجیب و بدیع می‌نماید!

ژیلا صادقی چه مشکلی با ازاده نامداری دارد؟

گفتنی است که ژیلا صادقی مجری تلویزیون فروردین ۹۹ در برنامه دورهمی مهران مدیری، در قسمت هایی از صحبت هایش به ماجرای عکس های بی حجاب آزاده نامداری در سوییس کنایه زد و گفت مجریان یادی آمدند و رفتند و نموندن ، انهایی که مو افشون کردن و ….

کاربران به این صحبت های او حمله کرده و ببه حمایت از آزاده نامداری پرداختند، مجری جوانی که سال‌هاست از صدا و سیما دور شده و مشخص نیست کینه‌توزی نسبت به او چه انگیزه‌ای داشته و حالا که از دنیا رفته و دیگر در بین ما نیست.

ژیلا صادقی یکی از مجریان زن مشهور سیماست. او در مصاحبه‌ای گفته است بالاترین دستمزد را در بین مجریان زن می‌گیرد.

ژیلا صادقی مدتی در خارج از کشور زندگی می‌کرد. او همچنین گفته است کارش را در دنیای تصویر با بازیگری آغاز کرده، اما به سبب جوانی و ترس از آسیب‌های این رشته به او بازیگری را رها کرده و وارد گویندگی شده است.

او چند سال پیش در سن بالا با محسن رجبی صاحب رستوران معروف در فشم ازدواج کرده است.

نظرات