ماجرای افشاگری سیدبشیر حسینی بعد از فوت آزاده نامداری چیست + عکس

0

ماجرای افشاگری سیدبشیر حسینی بعد از فوت آزاده نامداری چیست + عکس

افشاگری سیدبشیر حسینی بعد از فوت آزاده نامداری چه بود؟، واکنش سیدبشیر حسینی، داور عصر جدید و فعال رسانه‌ای به درگذشت و فوت ناگهانی آزاده نامداری او پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که در ادامه میخوانید.

ماجرای افشاگری سیدبشیر حسینی بعد از فوت آزاده نامداری چیست + عکس

دکتر سید بشیر حسینی ، داور عصر جدید و فعال رسانه‌ای در واکنش به درگذشت و فوت ناگهانی آزاده نامداری پستی را در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

فالوور بجای فاتحه
منِ بی‌رحمِ مجازی، از مردنِ تو بجای عبرت و حیرت، حاشیه و مخاطب می‌گیرم!

انقدر سنگدل شده‌ام که بجای اینکه دلم بلرزد و یادم بیفتد که خودم هم ممکن است فردا نباشم، نه به تو، نه به خانواده‌ات، نه بازماندگانت، نه مردم و نه حتی به منِ غیرمجازیِ خودم هم فکر نمی‌کنم. فقط به فکر اینم که با چهارتا فحش و حاشیه‌ی خفن‌تر و دخالت و اَدای بیشتر، از خونِ تو نان و نام و دنبال‌کننده کسب کنم!
آقایان و خانم‌ها!

از امشب فالوور های آزاده_نامداری اگر فاتحه‌خوانش نباشند به چه دردش می‌خورند؟

شب_اول_قبر حقیقتی برای همه‌ی ماست که ممکن است همینقدر ناگهانی که سراغ #محمد_ابوالحسنی آمد درِ خانه‌ی ما را بزند. با ریتمی تندتر از #دیرین_دیرین
بله! هر کسی به هر کدام از ما و هنرمندانمان بد کرده، خدا لعنتش کند و باید جواب بدهد؛ اما من از آدم‌های #زامبی شده در #فضای_مجازی که با #فحش و توحش و خونخواری، به هیچ چیزِ دنیا و آخرتِ هیچکس جز جذبِ مخاطب نمی‌اندیشند، بیشتر می‌ترسم. حقیقتش از کسانی که این #لاشخور ها را #فالو می‌کنند هم، می‌ترسم.

پ.ن۱: البته من از شب اول قبرِ #خودم و اعمال خودم از همه بیشتر می‌ترسم. از اینکه همین متن و پست را هم برای همین #مسخره_بازی ها گذاشته باشم، نه برای خدا

پ.ن۲: هرچند فحش‌خورِ دعوت به #صلوات و #فاتحه توی #اینستاگرام بالاست اما تمامِ #اموات فقط چشم به راه همینها هستند، نه دعواها و بازی‌های مجازیِ ما!

پ.ن۳:خدایا ما گاهی چنان #وحشی می‌شویم که خودمان هم به خودمان رحم نمی‌کنیم، تو به ما و همه‌ی ماندگان و رفتگانمان رحم کن.
پ.ن۴: رَبَّنا لا تُزِغ قُلوبَنا بَعدَ إِذ هَدَيتَنا وَهَب لَنا مِن لَدُنكَ رَحمَةً إِنَّكَ أَنتَ الوَهّابُ
«پروردگارا! دلهایمان را، بعد از آنکه ما را هدایت کردی، (از راه حق) منحرف مگردان! و از سوی خود، رحمتی بر ما ببخش، زیرا تو بخشنده‌ای!

همچنین بخوانید: واکنش “سجاد شوهر آزاده نامداری” به مرگ همسرش

آزاده نامداری (زادهٔ ۹ آذر ۱۳۶۳ – درگذشته ۷ فروردین ۱۴۰۰) مجری و تهیه‌کننده تلویزیون ایران بود. او با اجرا در برنامه تازه‌ها در سیمای خانواده به شهرت رسید.

وی با فرزاد حسنی مجری ازدواج کرده بود که با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای کرده و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود. اما بعد از حدود یک سال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدند
و در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه‌ای گشت.
او بعد از طلاق با سجاد عبادی ازدواج کرده و یک دختر به نام گندم دارد.

 

نظرات