واکنش “سجاد شوهر آزاده نامداری” به مرگ همسرش + عکس

0

واکنش “سجاد شوهر آزاده نامداری” به مرگ همسرش

واکنش سجاد شوهر آزاده نامداری به مرگ همسرش واکنش سجاد عبادی «همسر آزاده نامداری» به فوت همسر و مادر فرزندش و آخرین وداع با همسرش یکی از مهمترین پرسش های اینروزهای کاربران هست. در ادامه برای شما بطو کامل پاسخ این سوالات را توضیح میدهیم.

واکنش “سجاد شوهر آزاده نامداری” به مرگ همسرش + آخرین وداع با همسرش

در زمان مرگ و درگذشت آزاده نامداری ، همسر و دخترش در منزل نبودن و گویا برای عیادت مادر بزرگش به رامسر سفر کرده بود و آزاده نامداری در این سفر همراه انها نرفته و تنها در خانه مانده بود.

البته ابهامات زیادی درباره مرگ این خانم مجری وجود دارد که واکنش سجاد عبادی به مرگ آزاده نامداری» ، واکنش همسر آزاده نامداری به مرگ او بسیار مهم است!

مقام بلندپایه پلیسی ادامه داد: واکنش همسر آزاده نامداری این چنین بوده است که وی پس از نگرانی از حال و روز همسرش به مادرزن خود در تهران تماس گرفته و از او خواسته سری به خانه‌شان بزند و جویای حال او شود و مادرزنش با نگرانی به خانه دخترش رفته و متوجه مرگ او شده است.

در همین زمینه رکنا نوشت : صبح دیروز شوهر آزاده نامداری به اداره ۱۰ ویژه قتل پلیس آگاهی احضار شد و تحت تحقیق قرار گرفت.

او افزود: ایشان درباره عدم حضور خود در لحظه مرگ آزاده نامداری در تهران اعلام کرد که روز پنجشنبه به واسطه بیماری مادربزرگش به شمال کشور – چالوس – رفته است، این در حالی بود که وقتی به آزاده نامداری پیشنهاد سفر به شمال را کرده است ایشان نپذیرفته اند و اعلام داشتند در تهران می ماند.

واکنش “سجاد عبادی” به مرگ آزاده نامداری

این مقام پلیسی در ادامه افزود: همسر آزاده نامداری بیان داشته است که تا روز جمعه تماس هایی با همسرش داشته است و هیچ مورد مشکوکی در رفتار و گفتار آزاده نامداری وجود نداشته تا اینکه از اواسط جمعه تماس های او و دخترشان از طرف آزاده نامداری بی پاسخ مانده است و این جواب ندادن به تماس ها پس از ساعت ها بی خبری از ایشان باعث نگرانی او شده است.

مقام بلندپایه پلیسی ادامه داد: همسر آزاده نامداری در تحقیقات عنوان داشته که پس از نگرانی از حال و روز همسرم به مادرزن خود در تهران تماس گرفته و از او خواسته سری به خانه شان بزند و جویای حال او شود و مادرزنش با نگرانی به خانه دخترش رفته و متوجه مرگ او شده است.

آخرین وداع سجاد عبادی با همسرش

فریادهای دردناک سجاد عبادی همسر مرحومه آزاده نامداری در مراسم خاکسپاری نشان عشق و علاقه در بین این زوج بود.

واکنش “سجاد شوهر آزاده نامداری” به مرگ همسرش + آخرین وداع با همسرش

واکنش همسر آزاده نامداری به افسردگی همسرش

این مقام قضایی افزود: واکنش همسر آزاده نامداری سجاد عبادی : نامداری به خاطر بیماری افسردگی شدید در مصرف دارو زیاده روی می‌کرده وگاهی ۴ یا ۵ قرص را همزمان مصرف می‌کرده است.

از این رو اخباری از خودکشی آزاده نامداری یکی از فرضیه های به حساب می آید اما قطعی نیست چرا که احتمال دارد به خاطر زیاده روی در مصرف داروهای ضد افسردگی دچار مسمویت شده باشد.

اما همین را هم باید منتظر بمانیم تا حدود ۶ روز دیگر پزشکی قانونی پس از آزمایشات سم شناسی مشخص کند.

چراکه میزان دوز دورهای مصرف شده مشخص می کند که ایشان زیاده روی کرده یا به عمد با قرص های ضد افسردگی خودکشی را انتخاب کرده است.

این منبع آگاه گفت: پیدا شدن یادداشت در یکی از اتاق های خانه که در آن آزاده نامداری برای دخترش نوشته هایی داشته است دلایلی بر خودکشی ایشان حساب نمی آید و در صورتی که پزشکی قانونی علت را خودکشی بداند می توان این یادداشت را یکی از قرائن دانست. متن این نوشته مهم است چراکه تفاوت زیادی دارد شاید این نوشته ها دلنوشته ای برای دخترش باشد. / رکنا

 

نظرات