نتیجه کالبد شکافی جسد آزاده نامداری از سوی پزشکی قانونی اعلام شد + جزئیات کامل

2

نتیجه کالبد شکافی جسد آزاده نامداری از سوی پزشکی قانونی اعلام شد + جزئیات کامل

نتیجه کالبد شکافی جسد آزاده نامداری از سوی پزشکی قانونی اعلام شد، کالبد شکافی و تشریح «جسد آزاده نامداری» به پایان رسید و هیچ نشانه‌ای از بارداری در رحم مشاهده نشده و آثار جراحت و ضرب و شتم در کالبد شکافی نیز رویت نشد ادامه نتیجه و جزئیات کامل را از زبان مدیر کل پزشکی قانونی بخوانید

نتیجه کالبد شکافی جسد آزاده نامداری از سوی پزشکی قانونی اعلام شد + جزئیات کامل

فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران: در پاسخ به سوال دیگری که از خانه خانم آزاده نامداری مقداری قرص کشف شده و آیا آن قرص‌ها نشانی بر خودکشی او بوده است گفت: این موارد باید پس از بررسی آزمایش ها مشخص شود.ایرنا

🔹 جسد آزاده نامداری به سالن تشریح کهریزک رفت. در حال حاضر تشریح تمام شده است و ما کالبد گشایی را به اتمام رسانده ایم و نمونه های لازم را برداشته و به آزمایشگاه ارسال کرده ایم و از امروز کار آزمایشگاه شروع می‌شود.
🔹بنده باردار بودن خانم نامداری را کاملاً تکذیب می‌کنم. بر اساس معاینه ظاهری و کالبدگشایی که توسط کارشناسان پزشکی قانونی انجام شد هیچ آثاری از بارداربودن به دست نیامد.

تکذیب بارداری آزاده نامداری

🔹رحم و ضمائم رحم ایشان در اندازه طبیعی و فاقد هرگونه محصول حاملگی بوده است.
🔹هیچ گونه آثار جراحت و ضرب و شتم در کالبد شکافی ظاهری دیده نشد.
🔹وی در پاسخ به سوال دیگری که از خانه خانم نامداری مقداری قرص کشف شده و آیا آن قرص‌ها نشانی بر خودکشی او بوده است گفت: این موارد باید پس از بررسی آزمایش‌ها مشخص شود.
🔹زمان اعلام نتایج کاربرد شکافی آزاده نامداری خارج از نوبت قرار گرفته و سعی می‌کنیم به صورت سریع‌تر کار خود را انجام دهیم و نتایج را در اختیار مرجع قضایی قرار دهیم.

🔹اعلام نتیجه بستگی به نوع آزمایش‌ها دارد نمی‌توان زمان مشخصی را برای آن در نظر گرفت.
🔹در بدو معاینه و کالبدگشایی هیچ گونه اظهار نظری درباره نوع ماده نمی‌دهیم، آزمایش‌ها را انجام می‌دهیم تا بتوانیم به جواب سوالات برسیم.اظهار نظر درباره نوع ماده یا داروی مصرفی در حال حاضر زود است و باید ابتدا نتایج گرفته شود و سپس به مرجع قضایی اعلام کنیم آیا در نمونه‌ها دارو و مواد مخدر کشف شده است یا خیر، در حال حاضر پیش از اعلام نتایج هیچ اظهار نظری نمی‌کنیم.

جسد آزاده نامداری آماده تحویل به خانواده است

🔺سرپرست دادسرای امور جنایی تهران: آزمایش‎های مرسوم برای مشخص شدن علت فوت خانم نامداری در حال انجام است و پزشکی قانونی با دقت در حال انجام این موضوع است. از نظر قضایی هیچ منع و محدودیتی برای تحویل جسد به خانواده متوفی وجود ندارد.

🔻گفتنی است، پیگیری‌های خبرنگار فارس حکایت از تقویت فرضیه خودکشی این مجری سابق صداوسیما دارد.

همچنین بخوانید: علت فوت و درگذشت ناگهانی آزاده نامداری مجری تلویزیون چیست؟ + جزئیات

نتیجه سم شناسی

حبیب‌الله صادقی بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گفت: بررسی صحنه فوت آزاده نامداری به پایان رسید اما هنوز دلیل مرگ مشخص نیست. علت طولانی شدن بررسی صحنه‌، حساسیت پرونده بود‌.
‌ او ادامه داد: به طور قطع علت مرگ، قتل نبوده‌‌ اما هیچ مدرکی که نشان‌دهنده خودکشی باشد، در صحنه حادثه پیدا نشده است
بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران اضافه کرد: اکنون نیز جسد برای سم‌شناسی به پزشکی قانونی فرستاده‌ شده‌‌است. ‌
اعلام نتیجه سم‌شناسی چند روز طول خواهد کشید. ‌/ایرنا

 

2 دیدگاه در “نتیجه کالبد شکافی جسد آزاده نامداری از سوی پزشکی قانونی اعلام شد + جزئیات کامل

  1. فروشگاه لوازم ورزشی گفت:

    شما پیج اینستا هم دارین؟

  2. سینا گفت:

    اینروزا در کنار مرگ ازاده نامداری مراقب قرارداد ایران با چین باشید

نظرات