بیوگرافی سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری + خانواده و سوابق

2

بیوگرافی “سجاد عبادی” همسر دوم آزاده نامداری + خانواده و ماجرای ازدواج و طلاق از همسر اولش و هر آنچه که میخواهید درباره سجاد عبادی همسر آزاده نامداری کیست را بدانید در این بخش به همراه و اینستاگرام و عکس ها و شغل و زندگی شخصی «سجاد عبادی» میخوانید

بیوگرافی سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری + خانواده و سوابق

بیوگرافی سجاد عبادی

“سجاد عبادی”، متولد ۴ اسفند ۱۳۶۰ در تهران، فارغ التحصیل رشته سیاستگذاری عمومی است. او همسر دوم آزاده نامداری است که در ۷ فروردین ۱۴۰۰ به طور ناگهانی درگذشت.

خانواده

وی فرزند رحیم عبادی سیاستمدار و وزیر دولت خاتمی و فریده ماشینی فعال حقوق زنان است. سجاد تنها پسر خانواده است و فقط یک خواهر دارد. پدرش رحیم عبادی، متولد رامسر بوده و فارغ التحصیل تکنولوژی آموزشی است، در دولت هفتم یعنی دولت کارگزاران معاون وزیر آموزش و پرورش بود و رابطه مثبتش با رییس دولت اصلاحات او را به ریاست سازمان ملی جوانان و مشاوری رییس دولت هشتم رساند.

فریده ماشینی (مادر سجاد عبادی) فارغ التحصیل مطالعات زنان از دانشگاه علامه و مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر بود بیشتر به عنوان پژوهشگر و فعال زنان شناخته می شد و تا ریاست کمیسیون زنان حزب منحله مشارکت هم پیش رفته بود که خرداد ۹۱ و بعد از مدتی ابتلا به سرطان درگذشت.

عکس پدر و مادر سجاد عبادی

سوابق و شغل

وی سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی (غیردولتی) مهر البرز است

ازدواج ها و طلاق

عبادی تجربه دو بار ازدواج را در زندگی شخصی خود دارد. او برای اولین بار با مهسا آبومگر ازدواج کرده و بعد از جدایی از همسر اولش با آزاده نامداری ازدواج کرده است.

آخرین پست اینستاگرام آزاده نامداری قبل از فوت در سال ۱۴۰۰

آخرین پست اینستاگرام آزاده نامداری قبل از فوت

همچنین ببینید: علت فوت و درگذشت ناگهانی آزاده نامداری مجری تلویزیون چیست؟ + جزئیات

اولین دیدار بعد از سالها

اواخر شهریور سال ۹۴ که خیلی اتفاقی همدیگر را دیدیدم.ایشان همه چیزهایی که می خواستم بگویم را می دانستند ولی من هیچ اطلاعی از زندگی شان و این سال هایی که ندیده بودم شان نداشتم.

ما به سرعت و خیلی زود تصمیم گرفتیم اشتباهی را که چند سال قبل کرده بودیم جبران کنیم و این دفعه با هم ازدواج کنیم.

وقتی من سجاد را دیدم اصلا احساس نمی کردم ما تازه به هم رسیده ایم و قرار است همدیگر را بشناسیم چون احساس آشنایی خیلی زیادی به هم می کردیم

زندگینامه و شغل سجاد عبادی

زندگی عاشقانه آزاده نامداری با همسرش سجاد عبادی

من تا پیش از ازدواج با سجاد اختیار زندگی ام را به هیچ بشری نداده بودم؛ یعنی به هیچ کس اجازه نمی دادم که از جزییات زندگی ام سر در بیاورد.

اما از وقتی با سجاد ازدواج کرده ام کاملا زندگی ام را در اختیار ایشان گذاشته ام؛ مثلا من اجازه نمی دهم کارهای روزمره یا کارهایی را که برایم مهم هستند کسی غیر خودم آنها را انجام بدهد ؛ مثلا اداره کردن صفحه اینستاگرام توسط خودم برایم مهم است اما بعد از ازدواج با سجاد بارها پیش آمده بگویم که سجاد فلان پست را بگذارد.

الان مردی کنار من ایستاده است که احساس می کنم خلا ها و نگرانی هایی که در زندگی ام داشته ام توسط او کاملا پر شده است و این روزها دیگر تنها نیستم و معنای دو نفره شدن را به خوبی می فهمم.

سجاد عبادی همسر آزاده نامداری کیست

آزاده نامداری درباره همسرش گفته: :ایشان یک آرامشی دارند که وقتی در کنارشان باشید احساس می کنید در یک ساحل آرام قدم می زنید و بعد بسیار مهربان هستند و کلا هرجایی که ما با هم می رویم مثل جمع های خانوادگی یا جمع های دوستان همه او را دوست دارند؛ مثلا خانواده من سجاد را خیلی دوست دارند و نسبت به ایشان خیلی علاقه مند هستند.

سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری کیست

آقازاده بودن

سجاد به هیچ عنوان آقازاده محسوب نمی شود. به سجاد از پدرش یک نام نیک رسیده است و ابدا تا به حال نه یک شغل دولتی داشته است نه پول و نه هیچ رانت و امثال این چیزها و اگر سجاد در جایگاه فعلی است فقط با تلاش خودش، تحصیلاتش و حضور در فضای دانشگاه و کاملا شخصی و براساس زحمات خودش بوده است.

اینستاگرام سجاد عبادی

sajebadi

فوت همسر

در ۷ فروردین ۱۴۰۰ پیکر بی جان آزاده نامداری همسر وی در منطقه سعادت‎آباد در غرب تهران کشف شد و هنوز بطور دقیق علت مرگ مشخص نشده است

وی در زمان مرگش همسرش در منزل حضور نداشت و به عیادت مادر بزرگش به همرها پدرش راهی رامسر شده بود و به اصرار آزاده نامداری دخترش گندم را نیز با خود برده بود. که این اتفاق تلخ برای همسرش افتاد

سجادی عبادی در مراسم تشییع آزاده نامداری

مراسم تشییع و خاکسپاری آزاده نامداری ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ روز دوشنبه با حضور خانواده و پدر و مادر و پدر شوهرش در قطعه نام آوران برزگار شد و سجاد عبادی و دخترش گندم نیز در مراسم تدفین و خاکسپاری همسرش حضور داشت

2 دیدگاه در “بیوگرافی سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری + خانواده و سوابق

  1. الهه گفت:

    زرررر ميزنننننه والا با تحصيلات من دندانپزشكي خوندم ديگه بالاتر ازاينا هست مگه رشته ولي الان هيچي ندارم اون ….. حالمممم ازتون بهم ميخورهههه دروغگوهااا

  2. مونا گفت:

    نمیدونم چرا مردم عادی با تلاش های خودشون نمیتونن به جایگاه های خاص برسن اما آقازاده ها می تونن!

نظرات