بیوگرافی بیاینا محمودی بازیگر ایرانی و همسرش + خانواده و فیلم شناسی

1

بیوگرافی بیاینا محمودی بازیگر تازه کار و نوظهور ایرانی و معلم زبان انگلیسی و همسرش به همراه سوابق و اینستاگرام و زندگی شخصی و هنری و عکس های جنجالی و شغل و اینستاگرام و محل زندگی در ایران و خانواده (بیاینا محمودی) را در این بخش میخوانید.

بیوگرافی بیاینا محمودی بازیگر ایرانی و همسرش + خانواده و فیلم شناسی

بیوگرافی بیاینا محمودی بازیگر ایرانی

“بیاینا محمودی” ،متولد دهه ۷۰ اهل ایران، بازیگر تئاتر و مدرس و مترجم زبان انگلیسی است که به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد و به خوبی انگلیسی حرف میزند و معلم زبان انگلیسی اهل  ایران می باشد.

خانواده

از زندگی شخصی و خانوادگی این بازیگر اطلاعاتی در دست نیست و او تاکنون مصاحبه و گفتگویی با هیچ رسانه ای انجام نداده و بیشترین اطلاعات او درباره آثار هنری در تئاتر می باشد .

آیا بیاینا محمودی خارجی است + بیوگرافی

شهرت با سریال گاندو

این خانم بازیگر از بازیگران با سابقه تئاتر است که با بازی در سریال گاندو ۲ در نقش بازیگر زن خارجی بی حجاب در نقش شارلوت به شهرت رسید و مشهور شد. او در نوروز ۱۴۰۰ در سریال گاندو ۲ بازی کرده و بسیار مشهور شده است. او در این سریال بی حجاب و با کلاه گیس ظاهر شده که باعث شده تا همه مخاطبان او را بازیگر خارجی بدانند، در حالیکه وی یکی از هنرمندان ایرانی است که به علت نقشی که دارد از کلاه گیس استفاده شده است

همسر بیاینا محمودی کیست

درباره وضعیت متاهل و مجرد بودن وی اطلاعاتی در دست نیست. این بازیگر معلم و مدرس زبان انگلیسی است و شغل دوم او در این زمینه است

بیوگرافی بیاینا محمودی بازیگر ایرانی و همسرش + خانواده و فیلم شناسی

همچنین ببینید: بیوگرافی و عکس های وحید رهبانی بازیگر

سوابق هنری

بیاینا محمودی بازیگری را از کلاس های آزاد بازیگری آغاز کرده و تاکنون در نمایش هایی چون آرش، در انتظار نمایش، نگو نیست بگو نمی‌بینم، پایان بازی و آندورا و خاطرات هنرپیشه نقش دوم و …خوش درخشیده است.

اولین کار تصویری محمودی در فیلم تئاتر آرش به کارگردانی گلچهر دامغانی و فیلم کوتاه تردید رقم خورد و با سریال گاندو ۲ وارد تلویزیون شد و اولین تجربه خود را در یک سریال تلویزیونی به نمایش گذاشت. او علاوه بر بازیگری در موسیقی نیست دستی دارد و حوزه موسیقی تئاتر نیز کار کرده است.

پیج اصلی اینستاگرام بیاینا محمودی

آدرس اینستاگرامش با آیدی beaina.mahmoudi فعال است و بیشتر تصاویر و عکس های او در اینستاگرام، مربوط به کارهای هنری او بوده و از زندگینامه و زندگی شخصی او اطلاعاتی در دست نیست.

1 دیدگاه در “بیوگرافی بیاینا محمودی بازیگر ایرانی و همسرش + خانواده و فیلم شناسی

  1. حسین گفت:

    گوش و گردن و… مصنوعی بود ؟

    جالبه

نظرات