بلال وهیب مجری مراکشی کیست ماجرای درخواست غیراخلاقی در لایو اینستاگرام

0

بلال وهیب مجری مراکشی از پسر ۱۲ ساله در «لایو اینستاگرام» درخواست غیراخلاقی و ۱۸+ کرد که منجر به مسدود شدن پیج اینستاگرام و اخراجش شود. در ادامه فیلم لایو اینستاگرام «بلال وهیب خواننده مراکشی» و بیوگرافی و عکس ها و سوابق کامل او را بخوانید.

بلال وهیب مجری مراکشی کیست ماجرای درخواست غیراخلاقی در لایو اینستاگرام +بیوگرافی

بیوگرافی بلال وهیب مجری مراکشی کیست

بلال وهیب (زاده آمستردام ، ۲۰ ژانویه ۱۹۹۹) مجری و خواننده رپ با ملیت هلندی است که علاوه بر خوانندگی و مجریگری در زمینه بازیگری نیز فعالیت داشته است.

فیلم لایو اینستاگرام بلال وهیب مجری مراکشی با طرفدار ۱۲ ساله

“بلال وهیب مجری” و خواننده مراکشی – هلندی ۲۲ ساله که یکی از خوانندگان و مجریان سرشناس مراکشی است روز گذشته در لایو اینستاگرامش از یک طرفدار ۱۲ ساله خود درخواست غیراخلاقی و بی شرمانه ای کرد و از او خواست تا در ازای پول عکسی از بدن لخت خود نشان دهد که گویا این طرفدار نیز که یک پسر نوجوان بوده درخواست او را انجام داده است، این حرکت بی شرمانه وهیب باعث انتقادات تندی از سوی کاربران شده است.

فیلم لایو اینستاگرام بلال وهیب خواننده مراکشی با پسر 12 ساله

مسدود شدن پیج اینستاگرام و اخراج

روز گذشته ،خبری مبنی بر درخواست بی شرمانه وهیب از یک طرفدار نوجوان در ازای پول در لایو اینستاگرام در کانال های تلگرامی منتشر شد که بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی داشته است.

بر اساس نوشته کاربرانی که در لایو این چهره حضور داشتند، وهیب دیشب در لایو اینستا از یک طرفدار ۱۲ ساله میخواهد در ازای پول بدن نمایی کند!

بیوگرافی بلال وهیب مجری مراکشی هلندی

وهیب به این دلیل امروز از تمامی مشاغلش اخراج و قرادادهای تجاری او کنسل شد، اکانت اینستاگرامش بسته شد و پلیس دستگیرش کرد.

همچنین قرارداد بلال با شرکت موسیقی فسخ شده و تمامی برنامه های تلویزیونی که در آن شرکت کرده بود از پخش خارج شدند.

او قرار بود به خاطر آلبوم جدیدش جایزه موسیقی ادیسون بگیرد که فسخ شد.

اکانت اینستاگرام وهیب نیز برای همیشه بسته است.

نظرات