ماجرای همکاری و قرارداد تتلو با یونیورسال آلمان + عکس

0

قرارداد تتلو با یونیورسال آلمان بزرگترین شرکت موسیقی آلمانی بسته شد و او بعد از این با کمپانی بزرگ موسیقی یونیورسال در آلمان همکاری میکند. جزئیات خبر را بخوانید.

ماجرای همکاری و (قرارداد تتلو) با یونیورسال آلمان + کمپانی موسیقی یونیورسال کجاست

عقد قرارداد تتلو با یونیورسال آلمان

کمپانی یونیورسال آلمان در صفحه رسمی خود با خوشامد گویی به امیر مقصودلو معروف به تتلو گفت: تتلو به موسیقی جهان خوش آمدی!

این خبر از سوی صفحه رسمی این کمپانی تایید شده و عقد قرارداد کمپانی یونیورسال با امیر تتلو به تازگی رخ داده و نخستین اثر تحت قرارداد با تتلو را بنام «تو بزار برو منو» منتشر کرد.

همچین در این متن همچنین آمده: «این مرد ۳۳ ساله هم اکنون در ترکیه در تبعید زندگی میکند»

در توضیح این کمپانی درباره این همکاری آمده است: امیر تتلو به موسیقی جهان خوش آمدی، همزمان با جشن نوروز و بهار و آغاز سال کهن ایرانی، امیر تتلو سوپراستار ایرانی در این آخر هفته تک آهنگ جدید خود را منتشر کرد و بدین ترتیب فصل بعدی حرفه چشمگیر او آغاز شد.»

در ادامه این بیانیه آمده است: «امیر تتلو به نسل اول هنرمندان هیپ هاپ زیر زمینی ایران تعلق دارد و از زمان انتشار اولین آلبومش در ده سال پیش رکوردهای چشمگیری از خود به جا گذاشته است.»

به گفته این کمپانی: «امیر تتلو اولین خواننده R&B و هیپ هاپ زیرزمینی ایرانی است که تعداد دنبال کننده هایش در فیسبوک، اینستاگرام و تلگرام به میلیون رسیده اند و یکی از لایوهایش حدود ۶۳۰ هزار بیننده جذب کرده است. یکی از پست های این خواننده از لحاظ تعداد کامنت نیز توانسته رکورد گینس را در تعداد کامنت ها بشکند.»

ماجرای همکاری و (قرارداد تتلو) با یونیورسال آلمان + کمپانی موسیقی یونیورسال کجاست

کمپانی موسیقی یونیورسال کجاست

صفحه اینستاگرام کمپانی موسیقی آلمانی «یونیورسال» در ادامه توضیح خود آورده است: «تتلو تا به حال ۱۲ آلبوم منتشر کرده که طولانی ترین آن آلبوم «۷۸» است که مدت زمانش ۳ ساعت و ۴۶ دقیقه و ۵۰ ثانیه است. این خواننده فارسی زبان در رسانه موسیقی اسپاتیفای بیشتر از هر رپر ایرانی صدایش شنیده شده است. تتلو همینطور بیشتر از هر ایرانی در یوتیوب دنبال کننده دارد.»

صفحه اینستاگرام کمپانی موسیقی یونیورسال آلمان

universalmusicgermany

امیر تتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در تهران با اصالتی آذری متولد شد. در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار نمود و با وبلاگی که امین دانکر، دوست نزدیک او ایجاد کرده بود به انتشار اثرهای وی می‌پرداخت. اندک اندک نامی در میان خوانندگان جوان آن روزها پیدا کرد. در سال ۲۰۱۲ میلادی، تتلو نخستین آلبومش را با نام «زیر همکف» منتشر کرد.

او سال های ابتدایی آغاز به کارش چندان پر حاشیه نبود و عمدتا فعالیت هایش را تنها به صورت ویدئو کلیپ و تک قطعاتش دنبال می کرد. اما به محض همه گیری شبکه های اجتماعی، تتلو در فیس بوک و اینستاگرام فعالیت اش را آغاز کرد و طرفداران زیادی را در صفحات اجتماعی خود جمع کرد.

تتلو مدتی است که در ترکیه زندگی میکند و هنگام ترک و مهاجرت تتلو از ایران نوشت:

“من عاشق این شهر بودم، اما خداحافظ تهران، خداحافظ ایران”

وی ساعاتی پس از این پست تصویر دیگری از خود در هواپیما را منتشر و خداحافظی کرد.

نظرات