اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال دراکولا (ایرانی) با نقش + داستان کامل

1

“سریال دراکولا” مجموعه تلویزیونی ایرانی در ژانر کمدی به کارگردانی مهران مدیری از شبکه نمایش خانگی در فروردین با بازی بازیگرانی چون مهران مدیری, ویشکا آسایش, سیما تیرانداز, گلاره عباسی, محمد بحرانی, نیما شعبان‌نژاد, اندیشه فولادوند, احسان امانی, گلاره دربندی, مرتضی زارع, شکیلا سماواتی, مرجان مومنی, فرنوش نیک اندیش, حامد وکیلی پخش میشود . در ادامه همه چیز درباره سریال دراکولا از بازیگران تا داستان آن را بخوانید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال دراکولا (ایرانی) با نقش + داستان کامل

سریال دراکولا مهران مدیری

«دراکولا» نام سریال ایرانی در ژانر کمدی به کارگردانی مهران مدیری میباشد که فصل اول آن با نام هیولا منتشر شد و در فصل دوم به دراکولا تفییر نام پیدا کرد در این سریال بازیگرانی همچون مهران مدیری و ویشکا آسایش بازی میکنند در این سریال پیمان قاسم ‌خانی طراحی و سرپرستی فیلمنامه را برعهده دارد و امیر برادران نویسندگی سریال را برعهده دارد.

اسامی و بیوگرفی بازیگران سریال دراکولا

لیست اسامی بازیگران سریال ایرانی دراکولا عبارتند از : مهران مدیری (بازیگر مرد اصلی)، ویشکا آسایش (بازیگر زن اصلی)، سیما تیرانداز در نقش مینا، گلاره عباسی ، محمد بحرانی در نقش غضنفر چمچاره و نیما شعبان نژاد در نقش هوشمند کامروا، اندیشه فولادوند ، احسان امانی، گلاره دربندی، مرتضی زارع، شکیلا سماواتی، مرجان مومنی، فرنوش نیک اندیش و حامد وکیلی و …

ویشکا آسایش در سریال دراکولای مهران مدیری

ویشکا آسایش در سریال دراکولا

موضوع و خلاصه داستان سریال دراکولا

ادامه پول‌شویی کامروا در قالب موسسه خیریه و در خلاصه داستان سریال آمده: ژاله کبیری همسر جدید کامران کامروا که سه سال است با او ازدواج کرده برای او جشن تولد گرفته و همه آشنایان و دوستان را دعوت کرده تا ثروت خود را برای دیگران به نمایش بگذارد. کامران کامروا هم موسسه خیریه جدیدی برای کودکان کار راه‌اندازی کرده و مانند گذشته به پولشویی مشغول است و مهیار مهرافزون را به استخدام خود درآورده. مهمانی باشکوهی برپاست و ما با دوستان و خانواده جدید کامروا آشنا می‌شویم.

اما به او خبر می‌رسد که پسرش را به جرم راه‌اندازی سایت‌های شرط‌بندی در خارج از کشور دستگیر کرده‌اند و مأموران به‌زودی به سراغ خود او خواهند آمد. کامروا پس از شنیدن این خبر به همراه چمچاره سوار هلیکوپتر شخصی‌اش می‌شود.

زمان پخش و روزهای توزیع

دراکولا محصول فیلم مارکت بوده و از ۳ فروردین سال ۱۴۰۰، روز‌ سه شنبه ساعت ۲۰ از طریق دو پلتفرم فیلیمو و نماوا منتشر شود.

نیما شعبان نژاد در نقش هوشمند کامروادر دراکولا یا هیولای دو

نیما شعبان نژاد در نقش هوشمند کامروا

محمد بحرانی در نقش غضنفر چمچاره در سریال دراکولای مهران مدیری

بازیگران نقش مینا و غضنفر چمچاره در دراکولای مهران مدیری

گلاره عباسی در هیولای دو

موضوع و داستان سریال دراکولا

سیما تیرانداز در نقش مینا در دراکولا

سیما تیرانداز در نقش مینا در سریال دراکولا

1 دیدگاه در “اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال دراکولا (ایرانی) با نقش + داستان کامل

  1. شادی گفت:

    فقط روانشناسه در دراکولا😂

نظرات