بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو ۲ کیست؟ + بیوگرافی

0

بیاینا محمودی «بازیگر نقش شارلوت» در سریال گاندو ۲ است که در ادامه با بیوگرافی این بازیگر و هر آنچه که میخواهید درباره «بیاینا محمودی» بدانید را در این انجا بطور کامل بخوانید.

بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو 2 کیست؟ + بیوگرافی و عکس شخصی بیاینا محمودی

بیاینا محمودی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو ۲ کیست

سریال گاندو ۲ از اسفند ۹۹ آغاز شده و در ایام نوروز ۱۴۰۰ در حال پخش است و بازیگر نقش شارلوت نظر مخاطبان را بخود جلب کرره است. برای آشنا و معرفی این بازیگر جدید، بیوگرافی و عکس ها و اینستاگرام و فیلم ها و سریال ها و زندگی شخصی و هنری بیاینا محمودی و همسرش را برای شما منتشر کردیم.

حرف تازه – بیاینا محمودی، متولد دهه ۷۰ در تهران، بازیگر تئاتر و مدرس زبان انگلیسی است و تسلط کامل به این زبان را دارد. وی با بازی در سریال گاندو ۲ به مخاطبان معرفی شد.

بیاینا محمودی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو 2 کیست

سوابق بازیگری

محمودی از بازیگران تئاتر بوده و چند سالی است بطور حرفه ای وارد بازیگری شده و تاکنون چند نمایش رو به خوبی اجرا کرده است.

او علاوه بر بازیگری، در حوزه موسیقی تئاتر نیز فعالیت دارد

از جمله نمایش هایی که در آنها نقش آفرینی کرده میتوان به آرش، در انتظار نمایش، نگو نیست بگو نمی بینم، پایان بازی و آندورا و … میتوان اشاره کرد که بسیار خوش درخشیده ، تا جایی که نظر عوامل سریال گاندو ۲ را به دلیل تسلط بر هنر بازیگری و زبان انگلیسی جلب کرده است و برای ایفای نقش مهم شارلوت انتخاب شده است

بیوگرافی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو ۲

بیوگرافی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو ۲

اولین کار تصویری محمودی در فیلم تئاتر آرش به کارگردانی گلچهر دامغانی و فیلم کوتاه تردید رقم خورد و با سریال گاندو ۲ وارد تلویزیون شد و اولین تجربه خود را در یک سریال تلویزیونی به نمایش گذاشت.

او یکی از بازیگران اصلی فصل دوم سریال گاندو ۲ را بر عهده دارد و از بازیگران جدید گاندو در فصل دو هست که در کنار پیام دهکردی در نقش مایکل هاشمیان، در نقش شارلوت ظاهر شده و به خوبی انگلیسی صحبت می کند.

سریال مجموعه و سریال گاندو ۲ با نام موقت سریال لوتی به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی محصول موسسه فرهنگی هنری شهید آوینی است که از اسفند ۹۹ و در ایام نوروز ۱۴۰۰ از شبکه ۳ پخش شد و در آن بازیگرانی همچون شهرام قائدی, حسن میرباقری, محمد مختاری, امیریل ارجمند, شهرزاد کمال زاده, به همراه بهمن دان, حسن اسدی, سارا منجزی پور, رضا هاشمی, سیدمحمد نصر, عارفه لک, ستاره قطبی, کامو آبرام, امیر آرام, بهنود محمدی, مرتضی علی آبادی, پیمان دارابی با هنرمندی: شاهد احمدلو، حسین پارسایی و پیام دهکردی در نقش مایکل هاشمیان و تعداد زیادی از بازیگران تئاتر به ایفای نقش پرداخته ان

بیوگرافی بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو ۲

همچنین بخوانید: بیوگرافی و عکس های پیام دهکردی بازیگر

ازدواج و همسر

درباره وضعیت متاهل و مجرد بودن وی اطلاعاتی در دست نیست

مترجم زبان انگلیسی

بیاینا محمودی به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد و علاوه بر بازیگری معلم نیز هست و مترجم برجسته زبان نیز می باشد.

گفتنی است که سریال گاندو یک سریال جاسوسی – امنیتی است که فصل اول سال گذشته به اتمام رسید و بسیار پر مخاطب بود و حالا فصل دوم آن روی آنتن شبکه سه در نوروز ۱۴۰۰ رفته است.

بازیگر نقش شارلوت در سریال گاندو 2 کیست؟ + بیوگرافی و عکس شخصی بیاینا محمودی

اینستاگرام بیاینا محمودی

صفحه شخصی وی با آیدی beaina.mahmoudi فعال است، اما بیشتر تصاویر و عکس های او در اینیتاگرام، مربوز به کارهای هنری او بوده و از زندگینامه و زندگی شخصی او اطلاعاتی در دست نیست.

نظرات