خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال مردم معمولی + جزئیات پخش

0

“سریال مردم معمولی”، نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی امبد جوان در ۱۰۰ قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید شده است که در پلتفرم فیلیمو از ۵ فروردین ۱۴۰۰ پخش میشود و بازیگرانی چون آتیلا پسیانی, الناز حبیبی, شبم مقدمی, رامبد جوان, خاطره اسدی, شادی کرم رودی و … در آن بازی کردند. . در ادامه به معرفی بازیگران و داستان آن میپردازیم.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران «سریال مردم معمولی» به همراه نقش + اینستاگرام

آشنایی و معرفی کامل سریال مردم معمولی

مردم معمولی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی رامبد جوان از فروردین ۱۴۰۰ هر پنجشنبه ساعت ۲۰ پخش خواهد شد ، گفتنی است رامبد جوان به تازگی ساخت سریال ۱۰۰ قسمتی مردم معمولی را در شبکه نمایش خانگی بر عهده داشته و حالا اولین تجربه او در نمایش خانگی است که در ۴ فصل ۲۵ قسمتی و هر قسمت ۲۵ دقیقه ساخته شده است که از فیلیمو ۵ فروردین ۱۴۰۰ پخش خواهد شد

وی که در حال حاضر، مشغول ساخت و تولید فصل هفتم برنامه خندوانه است، در کنارش نیز سریال صد قسمتی مردم معمولی را برای شبکه نمایش خانگی است.

این سریال قرار است در صد قسمت تولید شده و مراحل پیش‌تولید آن نیز به پایان رسیده‌است، قرار است از ۵ فروردین ۱۴۰۰ از فیلیمو روزهای پنجشنبه پخش شود.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال مردم معمولی با عکس و اسامی + جزئیات پخش

اسامی و بازیگران سریال مردم معمولی

در این سریال، بازیگران و هنرمندان مشهور و مطرحی در آن بازی کردند که لیست اسامی آنها عبارتند از: از جمله بازیگران این سریال: آتیلا پسیانی , شبنم مقدمی , لیلی رشیدی , کمند امیرسلیمانی , خاطره اسدی , امیر نوروزی, خسرو پسیانی, شادی کرم رودی , الناز حبیبی , ستاره پسیانی, رامبد جوان امیر نوروزی خسرو پسیانی , و …

خلاصه داستان و موضوع مردم معمولی

داستان آن درباره زوجی اتفاق می افتد که صاحب یک کافه گالری هستند؛و از شخصیت‌های اصلی سریال بوده و اتفاقات سریال نیز حول محور همان کافه‌گالری و مشتری‌های آن روی می‌دهند.

رامبد جوان تاکنون ساخت سریال مسافران و فیلم‌های ورود آقایان ممنوع، پسر آدم، دختر حوا، اسپاگتی در هشت دقیقه، قانون مورفی و نگار را ساخته و اجرای چندین برنامه را نیز بر عهده داشته است.

زمان پخش سریال

این سریال به تهیه‌کنندگی و کارگردانی رامبد جوان از ۵ فروردین ۱۴۰۰  از پلتفرم فیلیمو هر پنجشنبه ساعت ۲۰ پخش خواهد شد.

لیلی رشیدی در مردم معمولی

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال مردم معمولی + جزئیات پخش

رامبد جوان

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال مردم معمولی + جزئیات پخش

الناز حبیبی

الناز حبیبی در مردم معمولی

شبنم مقدمی

شبنتم مقدمی در مردم معمولی

شادی کرم رودی

شادی کرمک رودی در کار جدید رامبد جوان

خاطره اسدی

خاطره اسدی در کار جدید رامبد جوان

نظرات