ساعت و زمان پخش نون خ ۳ فصل سوم نون خ از شبکه یک در نوروز ۱۴۰۰

1

جزئیات پخش و ساعت و “زمان پخش نون خ ۳” فصل سوم نون خ از شبکه یک در نوروز ۱۴۰۰ و زمان پخش تکرار فصل سوم نون خ و زمان دقیق پخش سریال نون خ ۳ “فصل سوم نون خ” را در این بخش میخوانید

ساعت دقیق و زمان پخش نون خ 3 فصل سوم نون خ از شبکه یک در نوروز 1400

ساعت و زمان پخش نون خ ۳ فصل سوم نون خ

مجموعه تلویزیونی و سریال نون خ ۳ در ایام نوروز ۱۴۰۰ از اول فروردین پخش میشود. فیلمبرداری فصل سوم سریال نون خ به پایان رسید و بازیگران جدیدی به این فصل اضافه شدند.

از جمکله بازیگرانی که در نون خ ۳ بازی کردند ، عبارتند از: سعید آقاخانی ، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، یدالله شادمانی، ندا قاسمی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، شیدا یوسفی، صهبا شرافتی، هدی استواری، آتنا مهیاری، کاظم نوربخش، ماشاالله وروایی، سیروس سپهری، یوسف کرمی، رضا رشیدی، سیدحسین موسوی، سیروس حسینی‌فر، علی اخوان، افشین ملکی، نارین ایوبی، شقایق فتاحی و مرتضی رستمی و هدی استواری بازیگران سریال نون خ ۳ هستند.

به تازگی تیزر رسمی فصل سوم‌ سریال نون‌ خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی رونمایی و منتشر شد.

تعداد قسمت نون خ ۳

فصل سوم سریال نون خ در ۱۶ قسمت ساخته شده و قرار است در ایام نوروز ۱۴۰۰ هر شب از شبکه اول سیما پخش شود. در آستانه پخش فصل سوم نون خ ،تیزر رسمی که توسط شیبان خاقانی ساخته شده رونمایی و منتشر شد.

ساعت تکرار و قسمت آخر نون خ 3 فصل سوم نون خ

زمان پخش تکرار نون خ ۳ فصل سوم نون خ

سریال نون خ ۳ فصل سوم نون خ از روز اول فروردین ۱۴۰۰ هر شب ساعت ۲۲ و تکرار نیز سه نوبت ساعت ۲ بامداد / ۱۰ صبح / و ۱۵ از شبکه ۱ سیما پخش میگردد . این سریال روزهای پنجنشنبه و جمعه نیز پخش خواهد شد.

ماجراهای عاشقانه فصل سوم

از فصل قبلی ماجرای ازدواج نازنین و نورالدین (با بازی شقایق دهقان و سعید آقاخانی) در فصل سوم هم ادامه خواهد یافت. ضمن اینکه ماجرای رقابت فریبرز با بازی علی صالحی و سلمان که کاظم نوربخش نقشش را بازی می کرد بر سر ازداواج با شیرین با بازی ندا قاسمی هم در این فصل ادامه می یابد.

1 دیدگاه در “ساعت و زمان پخش نون خ ۳ فصل سوم نون خ از شبکه یک در نوروز ۱۴۰۰

  1. 2 رخ گفت:

    سریال خوبیه.

نظرات