خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال دوزخ، برزخ، بهشت به همراه نقش

0

“دوزخ، برزخ، بهشت″، سریال ایرانی به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب  است. این سریال محصول سال ۱۳۹۹ و در ژانر ملودرام و اجتماعی ساخته شده است. سریال دوزخ برزخ بهشت که در مراحل آغازین تصویربرداری خود در دانشگاه آزاد تهران به سر می برد، حالا قرار است در رمضان ۱۴۰۰ بر روی آنتن صدا وسیما برود. در ادامه مطلب به معرفی این سریال و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال دوزخ، برزخ، بهشت به همراه نقش

 

خلاصه داستان

سریال “دوزخ، برزخ، بهشت” روایتگر داستانی در محیط دانشگاهی با مضمون ملودرام است. هنوز جزئیات بیشتر از داستان این سریال منتشر نشده اما سعید سلطانی، کارگردان این سریال در یکی از گفتگوهایش تاکید کرده که این سریال دنباله ی “ستایش” نیست.

داستان سریال دوزخ برزخ بهشت

همچنین درمورد داستان این سریال گفته ” در این سریال دانشگاه به عنوان یکی از مکان‌هایی که داستان در آن تعریف می‌شود و بخشی از روایت آدم‌های اصلی داستان در این محیط به تصویر کشیده شده دیده می‌شود و از ابتدا هم قرار بود خط اصلی روایت یکی از شخصیت‌های اصلی که مردی دلسوختهٔ تعلیم و تربیت است در چنین فضایی تعریف شود.”

کارگردان سریال دوزخ برزخ بهشت

سعید سلطانی در حالی این سریال را جلوی دوربین برده است که چندی پیش سریال “بوم و بانو” را روی آنتن داشت و البته در نشستِ خبری این سریال نیز گفته بود درگیرِ نگارش و آماده کردن مقدمات تولید سریال “شهید شیرعلی مردان” است. او پیش از این سریال های مشهور “پس از باران”، “ستایش”، “لبه تاریکی” و “رسم عاشقی” کارگردانی کرده است.

 

اسامی بازیگران سریال دوزخ برزخ بهشت

اسامی بازیگران سریال دوزخ برزخ بهشت

 

دیگر عوامل

کارگردان: سعید سلطانی، تهیه کننده: آرمان زرین کوب، نوینسده: سعید مطلبی.

نظرات