اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال دودکش ۲ + خلاصه داستان

0

“دودکش ۲″، سریال ایرانی به کارگردانی آرش معیریان و تهیه کنندگی زینب تقوایی است. این سریال محصول سال ۱۳۹۹ و در ژانر کمدی و اجتماعی ساخته شده است. سریال دودکش ۲ که در مراحل تصویربرداری خود در یکی از استانها به سر می برد، حالا قرار است در رمضان ۱۴۰۰ بر روی آنتن صدا وسیما برود. در ادامه مطلب به معرفی این سریال و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال دودکش 2 + خلاصه داستان

 

خلاصه داستان

سریال “دودکش ۲” روایتگر خانواده بامزه ی “فیروز مشتاق” است  که بی قیف و قپی به سفری رفته اند، در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می شوند که از نظر “بهروز”، «نیمه گمشده» قلمداد می شود و به “ضرس قاطع”، شروعی برای فرو رفتن خانواده در “آمپاس” است!

خلاصه داستان سریال دودکش 2
بماند که با آنچه از “نصرت” و شرایط جدیدش مشهود به نظر می رسد، بستر قمپزش گسترده تر از قبل شده است و با عقبه ای که از آنان سراغ داریم، ماجراهایی آغاز می شوند که بی هیچ شائبه ای در زندگی همه و به‌ویژه کسانی که پا به قالیشویی می گذارند، تاثیرگذار هستند.
داستان سریال دودکش 2
لازم به ذکر است که نخستین فصل این سریال به کارگردانی “محمدحسین لطیفی” و تهیه کنندگی “زینب تقوایی” در ماه رمضان سال ۱۳۹۲ روی آنتن شبکه یک رفت و با استقبال گشترده ای از سمت مردم رو به رو شد.

اسامی بازیگران سریال دودکش ۲

اسامی بازیگران سریال دودکش 2

 

دیگر عوامل

کارگردان: آرش معیریان، تهیه کننده: زینب تقوایی، نویسنده: برزو نیک نژاد.

نظرات