معرفی کامل و بیوگرافی بازیگر نقش وحید در سریال چوب خط + تصاویر شخصی

0

معرفی کامل و بیوگرافی بازیگر نقش وحید در سریال چوب خط با بازی محمدجواد جعفرپور با عکس های جدید  و زندگی شخصی و اینستاگرام محمد جواد جعفرپور بازیگر نقش وحید در سریال چوب خط را بخوانید.

معرفی کامل و بیوگرافی بازیگر نقش وحید در سریال چوب خط + تصاویر شخصی

بیوگرافی محمد جواد جعفرپور بازیگر نقش وحید در سریال چوب خط

سریال چوب خط, سریالی طنز و کمدی از جدیدترین سریالهای تلویزیون است که از اسفند ۹۹ از شبکه سه در حال پخش است. یکی از کرکترهای این سریال خنده دار، وحید است که توجه مخاطبان را به بازی خوب جلب کرده است و علاقه مند هتسند تا با اسم واقعی و زندگی شخصی و هنری این بازیگر آشنا شوند. با ما همراه باشید

معرفی کامل و بیوگرافی محمدجواد جعفرپور بازیگر نقش وحید در سریال چوب خط

حرف تازه – محمدجواد جعفرپور (زاده: ۱۶ مهر ۱۳۷۷ در تهران) بازیگر ایرانی است. وی با بازی در فیلم به همین سادگی ساخته رضا میرکریمی به سینما راه پیدا کرد. او در فیلمهایی چون شکارچی شنبه، با افرادی چون پرویز شیخ‌طادی و علی نصیریان و در نارنجی‌پوش با افرادی چون داریوش مهرجویی، حامد بهداد، لیلا حاتمی و میترا حجار همکاری داشته‌است.

عکس جنجالی محمدجواد جعفرپور

جعفر پور در فیلم‌هایی همچون به همین سادگی، ۱۲ روز، فقط بیست و سریال امروز، فردا نيز نقش آفرينی كرده است. وی تاكنون توانسته در چندين جشنواره از جمله در بیست‌وسومین و بیست‌وچهارمین دورهٔ جشنوارهٔ فیلم کودک و نوجوان همدان، پروانهٔ زرین بهترین بازیگركودک را به دست آورد.

پیج اینستاگرام محمدجواد جعفرپور

نشانی صفحه شخصی این بازیگر در اینستاگرام با آیدی mohammadjavadjafarpour فعال است

اینستاگرام محمد جواد جعفرپور

بازیگر نقش وحید در سریال چوب خط کیست

محمدجواد جعفرپور را این روزها او را در سریال چوب خط در نقش وحید پسر فرخ با بازی حسن زارعی و الهام پاوه نژاد در نقش نرگس و برادر نقش هانیه با بازی بهار کاتوزی مشاهده میکنید که با همسایه خود به نام نادر رابطه خوبی و دوستی دارد و لحظات بسیار جذابی را برای بیننده می سازد.

ازدواج و همسر

او در حال حاضر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است

از جدیدترین کارهای هنری او بازی در سریال پدر پسری در سال ۹۹ و سریال هیولا ، فیلم کوسه ، روزهای ابدی است و حالا نیز در سریال چوب خط بازی کرده است

بازیگر نقش وحید در سریال چوب خط کیست

فیلم و سریال های جدید محمد جواد جعفرپور

هیولا (۱۳۹۹)

روزهای ابدی (۱۳۹۹)

کوسه (۱۳۹۹)

پدر پسری (۱۳۹۹)

هیولا (۱۳۹۷)

محکومین (۱۳۹۶)

گشت ویژه ۱۳۹۵

جلال‌الدین (۱۳۹۳)

امروز، فردا

رؤیای سینما- ۱۳۹۰

۱۲ روز  – ۱۳۹۰

فقط بیست – ۱۳۹۰

نارنجی‌پوش  – ۱۳۹۰

شکارچی شنبه  – ۱۳۸۸

به همین سادگی – ۱۳۸۶

نظرات