بیوگرافی و عکس های جدید ساغر شکوری | بازیگر نقش بهار در سریال پریا

1

ساغر شکوری، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است. او که بیشتر در تلویزیون و تئاتر فعالیت دارد، کمتر بر پرده نقره ای سینما دیده شده است. حالا با خبر پخش سریال “پریا”، تصمیم به معرفی یکی از بازیگران این سریال تلویزیونی یعنی ساغر شکوری گرفتیم. در ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل این بازیگر، فیلم شناسی و عکسهای جدید او و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های جدید ساغر شکوری | بازیگر نقش بهار در سریال پریا

 

بیوگرافی ساغر شکوری

ساغر شکوری، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی در ۱۹ خرداد ۱۳۶۱ در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل رشته طرحی پارچه و لباس از دانشگاه هنر تهران و دکوراسیون داخلی از مجتمع فنی در تهران است. وی از دوستان صمیمی یکتا ناصر و منوچهر هادی است و علاقه اش به بازیگری او را خیلی زود به این عرصه بصری کشاند.

 

سالهای فعالیت

شکوری اولین بار  در سال ۸۶ برای بازی در نقش “فوزیه” در سریال “عمارت فرنگی” به کارگردانی محمدرضا ورزی جلوی دوربین رفت. سپس سه سال بعد یعنی در سال ۸۹ برای یادگیری حرفه ای بازیگری در کلاسهای استاد سمندریان شرکت کرد.

یکتا ناصر و ساغر شکوری

دو سال بعد یعنی در سال ۹۱ با بازی در سال “دختران حوا” به کارگردانی حسین سهیلی زاده در میان هوادرانش شناخته شد. او در این سریال در کنار دوست صمیمی اش “یکتا ناصر” و ایرج راد، گوهر خیراندیش، پوریا پورسرخ و نازنین کریمی خوش درخشید.

ساغر شکوری در سریال پریا

شکوری در سال ۹۵ با بازی در نقش “بهار” در سریال “پریا” به کارگردانی حسین سهیلی زاده شهرت رسید. او در این سریال در کنار بازیگران حرفه ای همچون محمود پاک نیت، افسانه بایگان، کمند امیرسلیمانی، لادن مستوفی و امیرحسین آرمان همبازی شد. لازم به ذکر است به دلیل استقبال مردم از این سریال، این مجموعه تلویوزیونی چندین بار از صداوسیما تکرار شد.

 

همسر ساغر شکوری

از وضعیت تاهل ساغر، اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

ساغر شکوری و همسرش

 

سریال و مجموعه های تلوزیونی

  • پریا (۱۳۹۵)
  • دختران حوا (۱۳۹۱)
  • عمارت فرنگی (۱۳۸۶)

فیلم های سینمایی

  • دوران سرطانی (۱۳۹۵)
  • ارثیه پرماجرا (۱۳۹۳)

 

دیگر عکس های ساغر شکوری

عکس جدید ساغر شکوری

عکس جدید ساغر شکوری

عکس جدید ساغر شکوری

عکس جدید ساغر شکوری

عکس جدید ساغر شکوری

عکس جدید ساغر شکوری

اختصاصی از مجله اینترنتی “حرف تازه

با ما همراه باشید.

1 دیدگاه در “بیوگرافی و عکس های جدید ساغر شکوری | بازیگر نقش بهار در سریال پریا

  1. ز گفت:

    غیبت ممنوع

نظرات