اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال ۹۰ قسمتی دست انداز + داستان و آیتم ها

0

سریال دست انداز، نام سریال جدید شهاب عباسی بازیگر طنز است که قرار است در نوروز ۱۴۰۰ از شبکه نسیم پخش شود. به همین مناسبت به معرفی کامل “سریال دست انداز” و اسامی و بیوگرافی بازیگران و آیتم ها و تعداد قسمت و جزئیات پخش و عوامل و عکس های پشت صحنه و همه چیزی که باید درباره این سریال بدانید را در اینجا بخوانید

زمان پخش ، اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال دست انداز + داستان و آیتم ها

داستان و آیتم های سریال دست انداز

سریال (دست انداز) به کارگردانی شهاب عباسی و تهیه‌کنندگی مجید عباسی و سعید عباسی سریالی در ژانر کمدی و طنز آِیتمی برای پخش از شبکه نسیم در حال تولید و اماده سازی می باشد و به زودی روانه آنتن شبکه نشاط و سرگرمی می شود.

تعداد قسمت ها

این مجموعه طنز در ۹۰ قسمت با آیتم های متنوع و شاد به کارگردانی شهاب عباسی در ایام نوروز ۱۴۰۰ هر شب روانه آنتن شبکه نسیم می‌شود. شوخی با حسینی‌بای، خبرنگار تلویزیون و شبکه شاد از جمله آیتم‌های این برنامه است.

مدیر شبکه نسیم در دیدار از پشت صحنه مجموعه دست‌انداز ضمن اعلام این خبر گفت: پس از چند قرار است یک طنز آیتمی با عنوان دست‌انداز از تلویزیون پخش شود. در چند سال اخیر جای این گونه کمدی در تلویزیون خالی بود. برای ساخت دست انداز سراغ یکی از مجرب ترین گروه‌ها رفتیم.

محمد احسانی درباره زمانبندی پخش این مجموعه توضیح داد: در ایام نوروز هر شب این مجموعه از شبکه نسیم پخش می‌شود و احتمالا تا ماه محرم ادامه دارد. تعدادی از قسمت‌ها هم بعد از ایام عزاداری روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال 90 قسمتی دست انداز + داستان و آیتم ها

شهاب عباسی کارگردان سریال دست انداز

شهاب عباسی، کارگردان و بازیگر این مجموعه نیز گفت: نسبت به ۱۰ سال پیش که من خنده‌بازار را ساختم خنداندن مردم سخت‌تر شده است. آن وقت هم حال مردم و هم حال گروه ما بهتر بود؛ قیمت دلار هم مثل الان نبود و مسافرت هم بیشتر می‌رفتیم.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال دست انداز

لیست بازیگران سریال دست انداز عبارتند از : سوسن پرور ، ابراهیم شفیعی ، آرش میراحمدی، کوروش معصومی، مرتضی رستمی، افشین سنگ چاپ ، فرشته ترابی و میثم رستگار و … که در این مجموعه طنز بازی کردند

این مجموعه در لوکیشنی در میدان حر به تهیه کنندگی مجید عباسی و سعید عباسی در حال تصویربرداری است. شهاب عباسی از ابتدای سال ۱۳۹۰ با کارگردانی مجموعه خنده‌بازار کارش را در شبکه سه آغاز کرد و سپس شکرآباد و افسانه هزارپایان را ساخت.

بازیگران و تعداد قسمت های دست انداز

سوژه ها و آیتم های خنده دار سریال ۹۰ قسمتی دست انداز

تلاش کردیم با شبکه شاد شوخی کنیم که خیلی بامزه از آب درآمد. شوخی با خبرنگاران هم داریم و برای این هدف حسینی بای را شبیه سازی کردیم. من به این خبرنگار تلویزیون ارادت قلبی دارم و معتقدم انسان بسیار باظرفیتی است.

عباسی در پاسخ به این سوال که چرا مثل خنده بازار با برنامه های تلویزیونی شوخی نمی کنید گفت: به صورت غیر رسمی شنیده ایم که شبکه ۳ مایل نیست با برنامه هایش شوخی کنیم. فعلا صبر کرده ایم ببینیم این حرف واقعیت دارد یا نه.

ما با کسانی شوخی می کنیم که مردم آنها را دوست داشته باشند. برای شوخی باید بتوانیم مجوز بگیریم و متریال (مصالح) این کار را هم داشته باشیم. یعنی بازیگری که گریم و شبیه سازی اش جواب بدهد. ۹۰ درصد کسانی که در خنده بازار با آنها شوخی کردیم مشکلی نداشتند. مسعود فراستی یک بار سر برنامه ما آمد.

نقد فیلم، محکمه دوران قدیم، اهدای جوایز یک جشنواره سینمایی و فروشگاه از جمله آیتم های ثابت برنامه است. سیاست شبکه نسیم در مقایسه با شبکه سه این است که جنبه انتقادی طنزها کمتر باشد. برای همین این دفعه تیزی کلام‌مان کمتر است.

به گفته وی تصویربرداری مجموعه از بیست روز پیش آغاز شده و تا چهار ماه دیگر ادامه دارد.

شهاب عباسی کارگردان دست انداز و خنده بازار

سریالهای طنز جدید شهاب عباسی کارگردان

ابراهیم شفیعی بازیگر طنز

ابراهیم شفیعی یکی از بازیگران مجموعه دست انداز گفت: بازیگر در یک کار آیتمی در یک زمان کوتاه باید شروع و اوج و پایان داشته باشد.

ساختن این فضا برای نویسنده و بازیگر و کارگردان خیلی سخت است. مثلا هم در آیتم شوخی با خبرنگاران نقش حسینی‌بای را بازی می کنم و هم در آیتمی دیگر یکی از مدیران هستم.

در مجموعه جدید عموپورنگ (داریوش فرضیایی) هم بازی دارم که تصویربرداری اش از هفته آینده آغاز می‌شود. این مجموعه در ایام عید پخش می‌شود و یک سورپرایز (شگفتانه) برای بچه‌ها دارد.

ابراهیم شفیعی بازیگر طنز

زمان پخش از شبکه نسیم

این سریال در نوروز ۱۴۰۰ از شبکه نسیم در ساعت ۲۰ روی آنتن می رود.

سوسن پرور بازیگر طنز

سوسن پرور بازیگر دست انداز

فرشته ترابی در سریال دست انداز

فرشته ترابی بازیگر سریال دست انداز

کوروش معصومی بازیگر دست انداز

کوروش معصومی

نظرات