آشنایی با مسابقه هفت خان محمدرضا گلزار

4

مسابقه «هفت خان» مسابقه جدید با اجرای محمدرضا گلزار که بزودی از شبکه نمایش خانگی پخش میشود. آشنایی با مسابقه هفت خان محمدرضا گلزار و نحوه شرکت و زمان پخش و تکرار و شبکه و ساعت پخش و معرفی کامل مسابقه هفت خان به همراه شرکت کنندگان و سایت ثبت نام برای شما اطلاع رسانی میکنیم

آشنایی با مسابقه هفت خان محمدرضا گلزار و نحوه شرکت و زمان پخش

نحوه شرکت و ثبت نام در مسابقه هفت خان محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار که پیش از این اجرای مسابقه برنده باش را بر عهده داشت، حالا با یک مسابقه ای جدید به نام “هفت خوان” به اجرا برگشته و قرار است بزودی از شبکه نمایش خانگی پخش شود.

گفته میشود که این مسابقه از لحاظ محتوا و بخش ها نمونه مشابه برنامه توقیف شده برنده باش است. اما هنوز جزئیات بیشتری درباره این مسابقه جدید منتشر نشده و عوامل برنامه قرار است به معرفی کامل و روزهای توزیع و شبکه پخش و نحوه شرکت در هفت خان را توضح دهند.

گلزار برای نخستین بار اجرای برنامه برنده باش در سال ۹۷ را از شبکه سه سیما، به عنوان مجری جلوی دوربین رفته بود، بعد از توقیف این برنامه به دلیل فتوای برخی از مراجع تقلید، اکنون قصد دارد با برنامه ای کاملا مشابه به شبکه نمایش خانگی بازگردد.

نحوه شرکت و ثبت نام در مسابقه هفت خان محمدرضا گلزار

پخش این مسابقه تلویزیونی در سال ۹۸ به واسطه انتشار حکم فقهی یکی از مراجع مبنی‌ بر شباهت سازوکار اجرایی قمار بودن برنده باش متوقف و شنیده شد که پس از توقف پخش مسابقه «برنده باش»، سازمان صداوسیما هنوز با اسپانسر این برنامه تسویه حساب کامل نکرده است و عوامل آن بعد از تعطیلی برنامه در حال رایزنی با صداوسیما بوده اند تا بتوانند این برنامه را در شبکه نمایش خانگی تولید کنند.

هنوز خبری مبنی بر نام عوامل سازنده، زمان پخش و رویکرد مسابقه اطلاعاتی در دست نیست اما شنیده‌ها حاکی از آن است که این مسابقه برای شبکه نمایش خانگی تولید و به صورت انحصاری از پلتفرم نماوا پخش خواهد شد.

اینستاگرام هفت خان

صفحه اینستاگرام و سایت ثبت نام بزودی بروزسانی میشود.

منابع: برگفته از صبا

4 دیدگاه در “آشنایی با مسابقه هفت خان محمدرضا گلزار

 1. ناشناس گفت:

  واقعا وقتی برنامه ها به خصوص مسابقه های رضا گلزار رو می بینم انرژی می گیرم خداقوت عزیز البته به شهر ما هم که شهر اصالتی تون هست سر بزنید آقای گلزار

 2. ناشناس گفت:

  چطور شرکت کنیم در مسابقه لینکش رو میشه لطفا بدید

 3. اسدالله خمینی گفت:

  فقط رضا گلزار محبوب شادی آفرین خدا پشت و پناه سوپر خورشید ما بادا الهی آمین

 4. زنجاب گفت:

  سپاس از مطلب مفیدتون

نظرات