دانلود همرفیق پیمان قاسمخانی پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۹

0

دانلود همرفیق پیمان قاسمخانی پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۹

همرفیق پیمان قاسمخانی : برنامه این هفته همرفیق پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۹ با حضور پیمان قاسمخانی به همراه برادرش محراب قاسمخانی از نماوا پخش میشود. در ادامه ساعت پخش و دانلود همرفیق پیمان قاسمخانی و همرفیق برادران قاسمخانی را در این بخش میخوانید.

همرفیق پیمان قاسمخانی | دانلود همرفیق برادران قاسمخانی پنجشنبه 14 اسفند 99

قسمت سیزدهم برنامه همرفیق با حضور پیمان قاسمخانی نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون و همسر سابق بهاره رهنما بازیگر و همسر فعلی میترا ابرهیمی روانشناس و برادرش محراب قاسمخانی ساعت ۲۱ امشب از نماوا پخش میشود که در میتوانید اینجا دانلود کنید.

برنامه همرفیق یک برنامه اینترنتی با اجرای شهاب حسینی که سابقه اجرای برنامه اکسیژن را برای اولین بار در سال ۱۳۷۷ را تجربه کرد.

همرفیق یک برنامه ترکیبی و گفت‌وگو محور است که با کارگردانی و اجرای شهاب حسینی است. شهاب حسینی در برنامه خودش روبه‌روی مهمانان محبوب و سرشناس می‌نشیند.

دانلود سکانس جذاب همرفیق پیمان قاسمخانی پنجشنبه 14 اسفند 99

مهمان قسمت سیزدهم همرفیق

تهیه‌کننده برنامه همرفیق حسن خدادادی و نویسندگی آن را سروش صحت بر عهده دارد. این برنامه قرار است میزبان چهره‌های محبوب کشور در فضایی باشد. در سیزدهمین قسمت از این برنامه پیمان قاسم خانی نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون حضور پیدا می‌کند.

پخش برنامه اینترنتی همرفیق به تهیه‌کنندگی حسن خدادادی از ۲۰ آذر آغاز ‌شده و به صورت هفتگی هر پنجشنبه منتشر خواهد شد.

گفتنی است که به تازگی خبر ازدواج مجدد پیمان قاسم خانی توسط برادرش رسانه ای شد. او با میترا ابراهیمی ازدواج کرده است. ایشان همسر اول بهاره رهنما بازیگر است و یک دختر به نام پریا دارد

همرفیق پیمان قاسمخانی | دانلود همرفیق برادران قاسمخانی پنجشنبه 14 اسفند 99

پخش همرفیق برادران قاسمخانی با اجرای شهاب حسینی

محراب در صفحه شخصی خود درباره همرفیق و همراهی برادرش پیمان در هم رفیق نوشت: قاسم جون خوشحالم که میتونم به عنوان بهترین رفیقت روی صندلی کناریت بشینم. گرچه انتخاب دیگه ای هم نداشتی، چون اگه کس دیگه ای رو دعوت میکردی، هم تو رو‌ جر میدادم هم اون رفیقتو. اصلاً چه معنی داره بعد از چهل و نه سال رفاقت یه گردن کلفت دیگه جام بشینه روی اون صندلی؟… همینه که هست…
در ضمن اگه دوست داشتید، میتونید پنج شنبه همین هفته برنامه مون رو ببینید

طبق اعلام روابط عمومى همرفيق پيمان قاسم‌خانى به همراه بهترین رفیق خود اين هفته در سيزدهمين قسمت، مهمان «همرفیق» خواهد شد.

نظرات