بیوگرافی و عکس های پونه یزدانی همسر کوروش تهامی

0

بیوگرافی پونه یزدانی همسر کوروش تهامی، زندگی شخصی و هنری از نقاشی تا گریم و شغل و خانواده و عکس های شخصی و پیج اصلی اینستاگرام پونه یزدانی همسر دوم کوروش تهامی را در ادامه میخوانید

عکس و بیوگرافی پونه یزدانی همسر کوروش تهامی + ماجرای ازدواج و خانواده

بیوگرافی پونه یزدانی همسر کوروش تهامی کیست

پونه یزدانی، زاده خرداد ماه دهه ۶۰ در تهران، نقاش و گریمور است. او همسر دوم کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون است.

او فارغ التحصیل رشته نقاشی است و دوره تخصصی گریم بین المللی را نیز گذرانده است.

به دلیل تحصیل در رشته نقاشی دارای ذوق و نبوغ خاصی در چیده مان رنگ هاست و از این موضوع در انتخاب رنگ ها و تیپ لباس های او نیز مشهود است.

شغل و حرفه

همسر کوروش تهامی با اینکه در رشته گریم آموزش دیده، اما این حرفه از جمله مشاغل سخت میداند و میگوید : «هنوز این فرصت را نداشته‌ام که در این رشته فعالیت کنم اما می‌دانم کاری جذاب و البته سخت است.»

بیوگرافی و عکس های پونه یزدانی همسر کوروش تهامی

کوروش تهامی همسر پونه یزدانی

این چهره و همسرش ارتباط بسیار خوبی با هم دارند و از بودن در کنار هم لذت میبرند. به گفته کوروش تهامی بسیاری از هماهنگی‌های زندگی‌ مشترکشان مانند سفرها، دیدارهای خانوادگی، رفت‌وآمد و. . . برعهده پونه است. وی معتقد است که از همان ابتدای ازدواج بنا را بر مشارکت و مشورت گذاشته اند و همیشه سعی در همفکری در تمام کارها داشته و معمولا کمتر اتفاق می‌افتد کاری را بدون مشورت با هم انجام

در همین رابطه بخوانید: حرفهای جالب کوروش تهامی در برنامه خندوانه+عکس

نحوه آشنایی و ازدواج

کورش تهامی بازیگر درباره آشنایی با همسر دومش میگوید : «نحوه آشنایی من با پونه یزدانی خیلی هنری بود .

همسرم برای خرید یک سی‌دی موسیقی وارد مغازه‌ای شد که من هم داشتم از آنجا خرید می‌کردم و اتفاقا من هم آن موسیقی را خیلی دوست داشتم.

وقتی دیدم ایشان سخت مشغول توضیح دادن هستند و فروشنده هم متوجه نمی‌شود، وارد معرکه شدم و با توضیحاتم که البته کمی هم مخصوص بود، مغازه‌دار را متوجه کردم موسیقی کار کیست و خواننده آن آلبوم چه کسی است.»

خانم یزدانی نیز میگوید : «خیلی جالب بود. کورش عینک بزرگی زده بود و من نشناختمش. آمد جلو و گفت بگذارید کمک‌تان کنم. فکر کنم دلش سوخته بود. چون من هرچه توضیح می‌دادم فروشنده اصلا متوجه نمی‌شد.

به هرحال کورش آمد و قسمتی از آن آواز را خواند و من با کمال تعجب گوش می‌کردم. بالاخره جناب فروشنده متوجه شد ما از کدام آلبوم و کدام خواننده حرف می‌زنیم. آن روز را فراموش نمی‌کنم، اتفاق بسیار جالبی بود.

سرگرمی و تفریحات

تفریحات مشترک ما زیاد است؛ سفر، پیاده‌روی و البته رستوران و اهل سینما رفتن هستیم و در خانه هم فیلم زیاد می‌بینیم.

خرید جزء برنامه‌های اصلی ماست چون هر دو به شکل عجیبی عاشق خرید کردن هستیم

من مطالعه را هم خیلی دوست دارم و به‌شدت روزنامه‌خوان هستم.

اینستاگرام پونه یزدانی

اختلاف سنی

چند سال پیش خبری در فضای مجازی منتشر شد با عنوان همسر کوروش تهامی ۱۰ سال از او بزرگتر است.

اتهامی با انتشار تصویری از خودش در کنار همسرش در اینستاگرامش نوشت :در یکی دو پیج زرد و منحوس در اینستاگرام که تکلیف گردانندگانشان بزودی روشن خواهد شد، مطلبی به چشمم خورده که فقط نشان از کینه ها و عقده های درونی و خانوادگیست… آن مطلب مزخرف ودروغ هم اینست که من در جایی گفته ام همسرم ده سال از من بزرگتر است!!!

به هر حال لازم دیدم در همینجا یکبار برای همیشه به آن دوستان مریضی که به هر قیمتی میخواهند لایک گدایی کنند اعلام کنم:”نه تنها همسرم از من بزرگتر نیست بلکه چندین سال هم از من کوچکتر است” با عرض معذرت از دوستان و همراهان همیشگی عزیزم که کمی با لحن تند حرف زدم ….

کوروش تهامی در ۴ ار اردیبهشت ۱۳۵۱ در تهران متولد شد. این بازیگر کشورمان دانش آموختهٔ رشتهٔ تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است و تاکنون تئاترهای گوناگونی از او به نمایش در آمده است. نخستین حضور او در سینما در سن ۲۵ سالگی در فیلم سینمایی سینما سینما به کارگردانی ضیاء الدین دری بود.

اینستاگرام پونه یزدانی

پیج اینستاگرام و صفحه شخصی وی پیدا نشد و گویا ایشان فعالیتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام ندارند.

نظرات