سکانس جنجالی تف انداختن و پشه شکار کردن مهران مدیری در دورهمی + فیلم

0

سکانس جنجالی تف انداختن و پشه شکار کردن مهران مدیری در دورهمی درباره خاطره ای از دهه ۶۰ را در این فیلم ببینید که در حال دست به دست شدن در فضای مجازی است

سکانس جنجالی تف انداختن و پشه شکار کردن مهران مدیری در دورهمی + فیلم

فیلم شکار پشه و تف انداختن مهران مدیری در دورهمی

فیلم تف انداختن مهران مدیری در دورهمی ۱۳ اسفند ۹۹ میزبان بهرنگ علوی بازیگر سینما و تئاتر بود که لحظات بسیار شیرینی را برای بینندگان و مخاطبان تلویزیون رقم زد .

در این سری برنامه دورهمی، مدیری از خواستگاری رفتن و ازدواج بهرنگ علوی پرسید تا تعریف خاطره ای از دهه ۶۰ و ۵۰ که درباره شکار پشه با تف بود که در فیلم زیر بطور کامل میبینید. صحنه تف کردن مهران مدیری در خاطره بازی شکار پشه ها، سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

فیلم زیر را از دست ندهید که سکانسی خنده دار از خاطرات دوران کودکی مدیری است که با تف کردن پشه شکار میکرده!!

ماجرای خواستگاری بهرنگ علوی

بهرنگ علوی درباره ازدواج و خاستگاری کردن گفت که شرایط سختی را پیش پای میگذارند و اگر دفعه بعد به خواستگاری رفتم شمارو با خودم میبرم . این جمله وی باعث حواشی زیادی شده است.

مهران مدیری زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران کارگردان، هنرپیشه، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده ایرانی است. دیپلم است و دانشگاه را نیمه کاره رها کرده است.

مهران مدیری آخرین فرزند خانواده ٤ نفری است. او سه برادر بزرگ‌تر دارد
مجلهٔ نیوزویک در مقاله‌ای مدیری را بیستمین مرد قدرتمند سال ۲۰۰۹م. در ایران نامید.

او از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت.

تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون: شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت. همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش‌های رادیویی قصه‌های شب نیز حضور داشت.

آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد. بعد از آن مدیری در چندین مجموعهٔ طنز دیگر که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشت.

نظرات