اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم ماهی سیاه کوچولو + خلاصه داستان

0

“ماهی سیاه کوچولو″، فیلم ایرانی به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی است. این فیلم محصول سال ۱۳۹۳ و در ژانر تاریخی و سیاسی ساخته شده است. فیلم ماهی سیاه کوچولو اولین بار در سال ۹۴ اکران شد و حالا قرار است از رسانه ملی پخش شود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم ماهی سیاه کوچولو + خلاصه داستان

 

خلاصه داستان

فیلم “ماهی سیاه کوچولو” روایتگر ماجرایی جذاب در بستر تاریخی دهه شصت و مبارزات چریکی نیروهای چپ در شمال کشور و در قیام آمل روایت می‌شود و دربارهٔ یک زن به نام “شهرزاد” است

خلاصه داستان فیلم ماهی سیاه کوچولو

که معروف به “ماهی سیاه کوچولو” است و برای انتقام مرگ شوهرش وارد مبارزه شده و حالا با دو شخصیت دیگر آشنا می‌شود و مباحث ایدئولوژیک دربارهٔ مبارزه و نقد تفکر چپ و… میان آنها درمی‌گیرد.

 

اسامی بازیگران فیلم ماهی سیاه کوچولو

اسامی بازیگران فیلم ماهی سیاه کوچولو

 

دیگر عوامل

کارگردان: مجید اسماعیلی، نویسندگان: علی طالب ‌آبادی، تهیه کننده: محمدرضا شفیعی، مدیر فیلمبرداری: هاشم مرادی، صدابردار: حسین بشاش، صداگذاری: محمود موسوی‌نژاد، طراح چهره پردازی: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: فرهاد عزیزی فرد، جلوه های ویژه میدانی: محسن روزبهانی، تدوین: خشایار موحدیان، سودابه سعیدنیا، موسیقی: مسعود سخاوت‌دوست، مدیر تولید: فرشید رئوفی، منشی صحنه: شروین دیدنده، مدیر روابط عمومی: مهسا همتی، مجری طرح: مؤسسه فرهنگی هنری وصف صبا، عکاس: محمد حسن سعادت هندی.

نظرات